temat miesiąca

Ogumienie

Serwis ogumienia

Opony

Opony osobowe

9 miesięcy temu  14.09.2017, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

W Polsce od niedawna powstaje pierwsza ogólnokrajowa sieć mobilnych serwisów ogumienia skierowanych do właścicieli samochodów osobowych. Serwis może przyjechać na parking pod domem, pracą, supermarketem. I nie chodzi tylko o pilną naprawę przebitej opony, ale też np. o wymianę opon letnich na zimowe.

- Poza granicami Polski takie serwisy działają od dawna. W Anglii funkcjonuje kilkadziesiąt takich firm. W Polsce jesteśmy pierwszą ogólnokrajową siecią - mówi w rozmowie z nami Tomasz Więcek, pomysłodawca sieci "Opony na czas".

W ofercie firmy są usługi nie tylko z branży oponiarskiej. Można również wykupić abonament, gdzie do wymiany kół dwa razy w roku dochodzi jeszcze ich przechowanie w magazynach oraz serwis klimatyzacji i szyb w samochodzie.

- W naszych mobilnych serwisach mamy agregat prądotwórczy, który pracuje w wydzielonym i przede wszystkim wyciszonym pomieszczeniu. Możemy bez problemu pracować na osiedlach mieszkalnych w nocy lub wczesnym rankiem. Z całą pewnością żadne sąsiad nas nie usłyszy i nie będzie narzekał - dodaje pomysłodawca sieci.

Dziś sieć dostępna jest w czterech większych miastach w Polsce, ale już na wiosnę ma to być dwanaście miast.
A jak wygląda taki mobilny serwis? Jest naprawdę dobrze wyposażony, m.in. w bezłyżkową montażownicę Corghi. Szczegóły - zobaczcie na naszym filmie.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ pytanie 2 9 miesięcy temu A pan Kris czytał artykuł? "W naszych mobilnych serwisach mamy agregat prądotwórczy, który pracuje w wydzielonym i przede wszystkim wyciszonym pomieszczeniu. Możemy bez problemu pracować na osiedlach mieszkalnych w nocy lub wczesnym rankiem. Z całą pewnością żadne sąsiad nas nie usłyszy i nie będzie narzekał - dodaje pomysłodawca sieci."
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ KRIS 1 9 miesięcy temu POD WARUNKIEM IŻ SĄSIEDZI NIE ZGŁOSZĄ UCIĄZLIWOŚCI DO SŁUŻB I POMOBILNEJ WYMIANIE GDYŻ PRACA POD BLOKIEM JEST UCIĄŻLIWA NAWET W DZIEŃ I NA TEJ PODSTAWIE SŁUŻBY MOGĄ WYSTAWIAĆ MANDATY TAK TO WYGLĄDA Z MOBILNYM SERWISEM
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony