Warto wiedzieć

Wydarzenia

7 miesięcy temu  04.10.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Impreza odbędzie się w pierwszy weekend października (5-6.10. 2019) w nowej gliwickiej hali. Podstawowym założeniem tego wydarzenia będzie promocja elektromobilności w praktyce. 20 samochodów elektrycznych przeznaczonych będzie na jazdy testowe dla zainteresowanych. Każdy kto ma prawo jazdy minimum 2 lata i na co dzień jeździ samochodem, będzie mógł wsiąść za kierownicę „elektryka” i odbyć kilkunastominutowy test.

Oczywiście, aby mieć gwarancję jazdy, należy zgłosić się wcześniej, natomiast o tym jaki to będzie samochód zdecyduje losowanie. Do dyspozycji będą niemal wszystkie oferowane na polskim rynku od Tesli 3, przez Jaguara I-Pace, Audi e-trona, Nissana Lief’a, Renaulta ZOE czy Fiata 500e(amerykańska wersja).

Oczywiście jazdy „elektrykami” to tylko jedna z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Najważniejsza to ekspozycja dziesiątek nowych modeli, które właśnie pojawiają się na polskim rynku. Perełki to cała nowa rodzina Audi A4, Mercedes EQC czy wzbudzające zawsze emocje najnowsze modele Alpine oraz Ferrari.

Podczas Auto Moto Show Gliwice nie może zabraknąć driftu, palenia gumy, a także pokazów motocyklowego i quadowego stuntu, w wykonaniu czołowych polskich zawodników. Będzie strefa tuningu, samochodów historycznych, motocykli, finały sezonu 2019 PASCA, w niedzielę parada motocyklistów oraz wiele innych atrakcji. Także najmłodsi znajdą coś dla siebie w strefie kids. Miłośników kobiecej urody zainteresują zapewne Wybory Miss Moto.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony