ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Wydarzenia

ponad rok temu  29.05.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

W dniach 25-26 maja Euromaster Polska wraz z zaproszonymi gośćmi: Zarządem Euromaster Europa oraz Dyrekcją Michelin, Franczyzobiorcami, Dostawcami i kluczowymi Klientami flotowymi świętował 15-lecie swojej działalności w Polsce. Jubileuszowy wieczór poprowadził Cezary Pazura.

Podczas Gali Tomasz Nastaj - Dyrektor Zarządzający Euromaster ECN wraz z Benoit Heubert - CEO Euromaster oraz Philippe Videau – Globalnym Dyrektorem Franczyzy, wręczyli Jubileuszowe Nagrody Właścicielom serwisów Euromaster oraz wyróżnienia dla Franczyzobiorców, którzy osiągnęli najlepsze wyniki biznesowe. Nie zabrakło również nagród za najlepsze wyniki zakupowe Grupy Michelin. Specjalne statuetki wręczył Cedric Binoit – Wicepreses Michelin ECN wraz z Dyrektorem Sprzedaży Linii Opon Ciężarowych – Kamilem Juszkiewiczem i Dyrektor Sprzedaży Linii Opon Przemysłowych i Rolniczych – Sylwią Widacką.

Podczas spotkania odbyły się również Targi Dostawców, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dostawcy nie tylko przygotowali ekspozycje i prezentacje swojej oferty, ale również zapewnili liczne i wartościowe nagrody. Na stoisku Euromaster prezentowana była oferta nowoczesnych rozwiązań digitalowych, na której obecnie koncentruje się firma. Franczyzobiorcy mogli przekonać się w praktyce, jak działa Marketplace oraz CRM, sprawdzić łatwość wdrożenia najnowszego e-kalendarza i e-bookingu, poznać systemy do zarzadzania flotą (inCenter - ciężarowy, FMS - osobowy).

- Dziękuję za obecność licznie stawionym gościom. Była to dla nas wielka przyjemność móc świętować jubileusz 15-lecia w tak uroczysty i dostojny sposób. Dziękuję również Zespołowi Euromaster za profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w przygotowaniu tego wydarzenia i na co dzień w pracy. Serdeczna atmosfera, konstruktywne rozmowy biznesowe oraz kierowane słowa uznania jeszcze na długo pozostaną w naszej pamięci - powiedział Tomasz Nastaj.

Fot. Euromaster

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ Anwa-Tech 1 ponad rok temu Dziękujemy za ciekawe rozmowy na stoiskach Anwa-Tech w ramach Targów Dostawców sieci Euromaster. Cieszymy się, że mieliśmy okazję wspólnie świętować 15-lecie Euromaster Polska. To była bardzo solidnie przygotowana impreza!
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony