ReklamaB1 ŚO - automechanika 2024 Mirek

Ogumienie

8 miesięcy temu  16.11.2023, ~ Administrator   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Liczba zarejestrowanych pojazdów elektrycznych wzrasta dzięki wsparciu rządowemu i rosnącej świadomości ekologicznej konsumentów. Wraz z tym rośnie zapotrzebowanie na opony do samochodów elektrycznych na rynku wtórnym. Producenci zwiększają inwestycje w rozwijanie opon spełniających specjalne wymagania pojazdów elektrycznych.

- Wsparcie dla samochodów elektrycznych nie tylko zwiększyło liczbę zarejestrowanych pojazdów elektrycznych, ale również zwiększyło zainteresowanie oponami do samochodów elektrycznych na rynku wtórnym. Opony do samochodów elektrycznych nie są już wyłącznie istotne wyłącznie na pierwszy montaż. Oferta na rynku wtórnym i na naszej platformie B2B znacznie się zwiększyła, a ceny opon do samochodów elektrycznych zbliżają się do cen opon konwencjonalnych - mówi Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG, operatora platformy B2B ALZURA
Tyre24.

Średnia cena opony do samochodów elektrycznych w ubiegłym roku była o prawie 50 procent wyższa niż cena opony konwencjonalnej, ale w tym roku różnica jest znacznie mniejsza. W tym kontekście ALZURA Tyre24 odgrywa kluczową rolę, ponieważ platforma B2B oferuje kompleksowe rozwiązanie dla sprzedawców. Na platformie B2B ALZURA Tyre24 zainteresowani mogą wyszukać opony do samochodów elektrycznych, aby ułatwić wybór i proces zakupu. Dla warsztatów mechaniki, które szukają specjalnych opon do samochodów elektrycznych, ALZURA Tyre24 oferuje przyjazną strukturę filtrowania.

Oprócz standardowych opcji wyboru, takich jak "zastosowanie", "indeks prędkości", "marka" i "jakość marki", dostępny jest specjalny filtr "Elektryczny/Hybrydowy".

Dzięki temu filtrowi sprzedawcy mogą wyszukiwać opony specjalnie zaprojektowane dla samochodów elektrycznych lub hybrydowych, lub oznaczone jako "Elect", "EV", "T0", "T1", "(+)" itp. Po aktywowaniu tego filtra wyświetlana jest liczba dostępnych opon, co znacznie ułatwia wybór i proces zakupu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony