ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Warto wiedzieć

miesiąc temu  22.02.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

To ukłon w stronę nowych klientów w Polsce. Nowy system zapewnia znaczne przyspieszenie w porównaniu z poprzednim procesem i jednocześnie gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W starym procesie aktywacji nowi klienci mogli zamawiać znacznie później po udanej weryfikacji. Teraz platforma B2B ALZURA Tyre24 znacznie przyspieszyła i usprawniła proces aktywacji dla sprzedawców detalicznych, co pozwala zainteresowanym sprzedawcom w Polsce szybko uzyskać dostęp do szerokiej gamy produktów platformy, takich jak opony, części samochodowe i felgi.

Główną nowością jest nowa strona rejestracyjna, na której zainteresowani sprzedawcy detaliczni mogą wybrać pożądane konto ALZURA Tyre24. Każde konto jest szczegółowo opisane z odpowiednimi kosztami i funkcjami. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza rejestracyjnego uruchamiany jest zautomatyzowany proces, który w czasie rzeczywistym sprawdza rejestrację. Nowi sprzedawcy detaliczni mogą więc natychmiast po rejestracji zamawiać potrzebne produkty. W zależności od wyniku zautomatyzowanego procesu sprzedawca otrzymuje początkowo limit zamówień. Logika ta sprawdza różne cechy, począwszy od zdolności finansowej, aż po pytanie, czy sprzedawca detaliczny został już odwiedzony przez pracownika ALZURA. Dzięki tej indywidualnej logice bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników platformy jest jeszcze wyższe. A nowe rozwiązanie powinni szczególnie docenić nowi klienci w Polsce, którzy na przykład w trakcie sezonu nie mogą już znaleźć potrzebnych opon u swojego stałego dostawcy, to stanowi rzeczywistą wartość dodaną. Dzięki zoptymalizowanym procesom mogą oni jednak szybko i bezproblemowo zaopatrzyć swoich klientów w potrzebne opony.

Fot. ALZURA AG / ALZURA Tyre24

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony