ReklamaB1 ŚO Yokohama 15.09-31.10 Mirek

Nowości produktowe

Ogumienie

Fachowe porady

Opony

Wydarzenia rynkowe

9 miesięcy temu  21.12.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 1 z 1

Triangle Tyre, dzięki nowym produktom, nowoczesnemu wsparciu marketingowemu i narzędziom cyfrowym, zobowiązuje się do pracy nad zapewnieniem jak najlepszej obsługi klientów handlowych i konsumentów, czego dowodem jest debiut bezpłatnej aplikacji.

Triangle Tyre, jeden z wiodących producentów opon w Chinach i jeden z największych na świecie, uruchomił zupełnie nową aplikację mobilną o nazwie Triangle Tyre.

Aplikację Triangle Tyre App można pobrać bezpłatnie w sklepach Google i Apple. Dzięki powiązaniu jej z katalogami ogumienia każdej kategorii jest idealnym narzędziem dla dystrybutorów, sprzedawców, przedstawicieli handlowych i kierowników flot, którzy potrzebują informacji na wyciągnięcie ręki.

Aplikacja służy jako europejski katalog wszystkich kategorii produktowych - od opon osobowych po opony dostawcze i do robót ziemnych, czyli segmentu, w którym Triangle jest czwartym największym producentem na świecie.

Kluczowymi cechami aplikacji są szczegółowe informacje na temat każdej opony: rozmiar, indeks prędkości i nośności, europejskie wartości etykietowania dla hamowania na mokrej nawierzchni, hałasu i efektywności paliwowej. To także zdjęcia i charakterystyka techniczna każdego produktu, katalogi w formacie pdf do pobrania (PCR, TBR, OTR), powiadomienia, zapytania ofertowe.

Funkcja powiadomień

Funkcja ta informuje użytkowników na bieżąco o wprowadzaniu nowych produktów i rozszerzaniu oferty. Możliwość pobrania katalogu daje użytkownikom dostęp offline do szczegółów produktu i kart katalogowych, zapewniając, że informacje są zawsze dostępne.

- Dzięki naszej nowej aplikacji mobilnej, każdy może przeglądać naszą bogatą ofertę opon osobowych, 4x4, vanów, SUV-ów, ciężarówek, autobusów i opon do robót ziemnych, a także lepiej poznać naszą markę – zachwala rozwiązanie Angelo Giannangeli, dyrektor marketingu Triangle Tyre Europe.

- Chcemy dostarczyć jak najwięcej informacji i mamy nadzieję, że ta aplikacja będzie cennym źródłem informacji dla każdego, kto jest zainteresowany oponami Triangle.

Aplikację Triangle Tyre App można pobrać pod adresem:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.triangletire.triangleapp (dla Androida)

https://apps.apple.com/us/app/triangle-tyre/id1598919544 (dla iOS)

Fot. Triangle Tyre

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony