ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Wydarzenia

11 miesięcy temu  22.05.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

Dobrze zorganizowana i profesjonalna pomoc w przypadku awarii samochodu jest dzisiaj usługą niezwykle pożądaną przez klientów. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi ARC Europe Polska, lider car assistance w Polsce. Spółka, będąca częścią międzynarodowej grupy ARC Europe włącza do użytku 25 nowych pojazdów serwisowych realizujących usługi napraw na drodze. To ważne wydarzenie dla firmy, która dysponuje największą i najnowocześniejszą flotą tego typu samochodów w Polsce.

W środę, 17 maja w Salonie Samochodów Używanych LeasePlan Polska w Warszawie odbyło się oficjalne przekazanie nowych pojazdów serwisowych marki Ford Transit Connect firmie ARC Europe Polska. W ceremonii wręczenia kluczyków do samochodów uczestniczyli przedstawiciele firmy Ford Polska, wraz z Prezesem i Dyrektorem Zarządzającym panem Attila Szabó, firmy LeasePlan Fleet Management Polska z Prezesem Zarządu, panem Rogierem Klop oraz firmy ARC Europe Polska wraz z Prezesem Zarządu, panem Markiem Zefirianem. Warto podkreślić, że wszystkie trzy firmy od lat łączy stała współpraca.

- Partnerstwo pomiędzy ARC Europe Polska, Ford Polska i LeasePlan Fleet Management Polska realizuje się w niezwykły sposób. Wszystkie trzy firmy są dla siebie nawzajem partnerami biznesowymi, klientami i dostawcami jednocześnie. Z Fordem łączy nas doskonała współpraca, trwająca już 17 lat. Z LeasePlan Polska pracujemy już od ponad 13 lat. Dzięki takim relacjom możemy wzajemnie rozwijać się, czego efektem jest zadowolenie kierowców doświadczających awarii na drogach - powiedział w trakcie uroczystości przekazania pojazdów Marek Zefirian, Prezes Zarządu ARC Europe Polska.

- Nasza najważniejsza kompetencja, jaką jest naprawa na drodze, należy do unikalnych w Polsce i w Europie. Dysponujemy największą flotą pojazdów serwisowych w kraju, co oznacza dla kierowców szybszy i skuteczniejszy powrót do mobilności.

Kluczyki do nowych samochodów marki Ford Transit Connect zostały przekazane pracownikom ARC Europe Polska, którzy codziennie pełnią dyżury, korzystając z pojazdów serwisowych. Nowoczesne samochody są wyposażone w zestaw 150 narzędzi, które umożliwiają diagnostykę i naprawę awarii na miejscu zdarzenia. Flota pojazdów patrolowych ARC Europe Polska to tzw. Mobilni Mechanicy, którzy są zlokalizowani w najważniejszych ośrodkach miejskich w kraju. Specjalizują się w skutecznej naprawie na miejscu zdarzenia, dzięki czemu kierowca może kontynuować jazdę nie czekając na holownik czy auto zastępcze.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony