Wydarzenia

5 miesięcy temu  20.08.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Nie w październiku 2020 roku, a w czerwcu roku przyszłego – odbędzie się najbliższa edycja targów Automechanika Dubai. Organizatorzy wydarzenia oficjalnie poinformowali o zmianie terminu.

Targi pierwotnie miały odbyć się w czerwcu tego roku, ale przeniesiono je na jesień z powodu pandemii. - Jesteśmy zjednoczeni z całą branżą motoryzacyjnego rynku wtórnego w tych trudnych czasach – mówił kilka miesięcy temu Mahmut Gazi Bilikozen, dyrektor targów Automechanika w Dubaju. - Nasze wydarzenie ma charakter globalny, a niepewność związana z Covid-19 oznacza, że potencjalnie tysiące zainteresowanych targami osób może mieć ograniczone możliwości planowania z wyprzedzeniem i uczestniczenia w wystawie w jej pierwotnym terminie.

Wiosenne nadzieje związane z szybką poprawą sytuacją epidemiologiczną na świecie nie spełniły się. W ostatnich dniach organizatorzy poinformowali, że targi odbędą się więc dopiero w czerwcu przyszłego roku.To standardowy dla tego wydarzenia termin.

- W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, partnerami. Przeniesienie tego wydarzenia na rok 2021 zapewni wszystkim niezbędny czas na przygotowania – podano w komunikacie.

W ubiegłym roku Automechanika Dubai gościła 1 880 wystawców z 63 krajów. Liczba gości to 32 750 ze 146 krajów.Co ważne, ponad 90 procent wystawców i 50 procent odwiedzających pochodzi spoza Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony