ReklamaB1 ŚO - automechanika dubai 26.10-16.12 Mirek

nie przegap

Najważniejsze wiadomości

TARGI

Zagraniczne

2 miesiące temu  31.07.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 1 z 1

Przed nami nowa koncepcja targów. 28 lipca podczas wirtualnej konferencji prasowej poznaliśmy kolejne szczegóły nadchodzącego wydarzenia.

Targi Automechanika Frankfurt to oczywiście najważniejsza i największa impreza branżowa tego typu. Odbywająca się w cyklu dwuletnim gromadzi wystawców związanych głównie z rynkiem części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Tegoroczna jej edycja odbędzie się w dniach 14-16 września 2021 r. w bardziej kompaktowej formie, zmodyfikowanej i dopasowanej do panującej sytuacji pandemicznej.

Hypermotion Frankfurt

Dodatkowym bonusem jest to, że tym razem targi Automechanika odbędą się w tym samym czasie i miejscu co Hypermotion – targi branży logistycznej. Będzie to ciekawe połączenie sektora motoryzacyjnego (zarówno osobowego jak i użytkowego) z zarządzaniem flotą, elastycznymi łańcuchami dostaw czy systemami IoT. W obrębie Hypermotion oprócz tradycyjnej wystawy odbędzie się szereg konferencji i prezentacji dla odwiedzających.

Automechanika Frankfurt Digital Plus 2021 to szereg atrakcji, od nowych produktów po wykłady techniczne, imprezy networkingowe, sesje szkoleniowe, prezentacje, konkursy i imprezy wieczorne.

Digital Plus 2021

Oznacza kompaktową wystawę na miejscu we Frankfurcie, a także obszerny program on-line z dodatkowymi funkcjami interaktywnej prezentacji firmy i nawiązywania kontaktów. Czyli tegoroczna edycja gwarantuje uczestnictwo i możliwość nawiązywania relacji biznesowych również tym osobom, które mają problem z przyjazdem czy to z powodu międzynarodowych ograniczeń w podróżowaniu czy w związku z polityką firmy.

Jak podaje organizator, zauważalne jest duże zapotrzebowanie na spotkania osobiste, ponieważ ok. 75% z 200 wystawiających się firm chce fizyczne pokazać się ze stoiskiem na wystawie. Oprócz wystawców niemieckich, pojawią się więc także firmy z Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii, Danii, Finlandii, Polski, Węgier, Czech, Bułgarii, Chorwacji, Litwy, Gruzji, Ukrainy, Rosji, Grecji, Turcji, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Korei, Chin, Tajwanu i Australii.

Technologie jutra

W jednej z hal, zorganizowane zostanie „Future Mobility Workshop 4.0” – centrum szkoleniowe oraz laboratorium testowe dla salonów samochodowych i warsztatów naprawczych. Przy współpracy z Instytutem Przemysłu Motoryzacyjnego (IfA) odbędą się też prezentacje innowacji produktowych oraz demonstracje technologii i modeli biznesowych jutra. Jako że cyfryzacja i nowe rozwiązania techniczne każdego dnia stawiają przed warsztatami samochodowymi nowe wyzwania – aby za nimi nadążyć ważny jest ciągły rozwój zawodowy. Dlatego jak na każdej edycji, tak i w tym roku na targach odbędą się warsztaty praktyczne dla pracowników warsztatów, a nacisk zostanie położony m.in. na obsługę posprzedażną. Przy współpracy z wystawcami odbędą się m.in. pokazy napraw powypadkowych. Ponadto Akademia Automechanika przez wszystkie trzy dni będzie prezentować najnowsze osiągnięcia w tematach związanych z serwisem i mobilnością jutra, elektromobilnością i drukiem 3D. To tylko część programu tegorocznej edycji targów.

Fot. Automechanika Frankfurt

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony