ReklamaB1 ŚO sailun tyres 07.06-07.07 Mirek

nie przegap

Najważniejsze wiadomości

Diagnostyka

Ogumienie

Sieci warsztatowe

Warto wiedzieć

3 miesiące temu  14.03.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 1 z 1

Sieć O.K. Serwis uruchomiła usługę skierowaną bezpośrednio do obywateli Ukrainy, którzy uciekając przed wojną przyjechali swoimi samochodami do Polski. W ramach bezpłatnej kontroli stanu technicznego pojazdu, mechanicy O.K. Serwis sprawdzą stan podzespołów odpowiadających za bezpieczeństwo i zachowanie mobilności samochodu.

Wojna w Ukrainie spowodowała masową emigrację ludzi szukających pokoju i bezpieczeństwa. Części z nich udało się przekroczyć granicę własnymi samochodami, które mogą okazać się bardzo pomocne w podejmowaniu nowej pracy na terenie Polski – tak rozpoczyna się najnowszy komunikat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o., której sieć O.K. Serwis, tj. niezależnych warsztatów samochodowych będzie pomagać Ukraińcom.

Wielu mieszkańców Ukrainy opuszczając swój kraj wsiadło do samochodu i wyjechało z ojczyzny pozostawiając za sobą wszystko co mieli. Chroniąc najcenniejsze – swoje życie – przyjechali do Polski i tu będą przez jakiś czas żyli i pracowali. Samochód, a zwłaszcza sprawny i bezpieczny samochód, może także okazać się ważnym źródłem utrzymania i pomóc w tym niezwykle trudnym czasie. Dlatego wyszliśmy z inicjatywą, aby pomóc w przyjaznej i bezpłatnej kontroli stanu technicznego pojazdów w ramach naszej sieci warsztatów - mówi Jacek Adamus, koordynator sieci O.K Serwis.

Aby skorzystać z programu bezpłatnej kontroli wystarczy wypełnić formularz w języku ukraińskim na stronie: https://www.okserwis.pl/online-booking-uahttps://www.okserwis.pl/online-booking-ua lub zadzwonić pod numer 22 100 47 44 (obsługa w j. polskim). Po otrzymaniu zgłoszenia doradcy znajdą właściwy warsztat i skontaktują się z właścicielem pojazdu drogą mailową lub telefoniczną

Kontrola stanu technicznego pojazdu obejmie weryfikację stanu podzespołów odpowiadających za bezpieczeństwo m.in. układów hamulcowego, napędowego, wydechowego, sprawdzenie stanu zawieszenia i opon oraz płynów eksploatacyjnych.

- Zdajemy sobie sprawę, że wyjeżdżając z Ukrainy myśl o sprawnym aucie sprowadzała się jedynie do tego, aby dojechać do Polski. Jednak teraz, zadbanie o pojazd może okazać się kluczowe dla zachowania jego mobilności i zapewnienia sobie i rodzinie środków do życia. Chcemy pomóc w obszarze, w którym mamy największe kompetencje. Wykonujemy pierwszy krok w stronę tych, którzy chcieliby skorzystać z takiej kontroli. Czas pokaże z jakim zainteresowanie spotka się ta usługa i czy będzie przez nas rozwijana – dodaje Jacek Adamus.

Akcja bezpłatnej kontroli stanu technicznego pojazdu obejmuje samochody zarejestrowane w Ukrainie.

Fot. INTER-TEAM Sp. z o.o.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony