Ogumienie

Sieci warsztatowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

11 miesięcy temu  12.08.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

12 września w Warszawie i 19 września w Poznaniu - przed nami dwa bezpłatne szkolenia poświęcone certyfikatom oponiarskim PZPO. 

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat certyfikatu oponiarskiego PZPO, w tym informacji jak przygotować się do procesu certyfikacji, jak wygląda badanie certyfikacyjne oraz jakie korzyści płyną z posiadania samego certyfikatu. Szkolenie jest bezpłatne. Warunkiem zgłoszenia na szkolenie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go na adres: aleksandra.chmielewska@tuv-sud.pl.

Prowadzisz serwis opon i chcesz podnieść jakość w swoim warsztacie? Certyfikat oponiarski jest coraz bardziej popularnym tematem w dyskusjach eksperckich i komentarzach w branży oponiarskiej. Każdego dnia poprzez stronę www.certyfikatoponiarski.pl zgłaszają się nowe warsztaty do programu certyfikacji. Rośnie zainteresowanie kryteriami i procedurami wymiany opon oraz wiedzą, która służy poprawie jakości obsługi.

- Dobre wyszkolenie pracowników serwisów, koniec końców, przyczynia się do zwiększenia zadowolenia klientów i ich lojalności wobec serwisu. Kto raz zostanie obsłużony w certyfikowanym przez PZPO i TÜV SÜD serwisie i pozna jego jakość, nie pójdzie do konkurencji - czytamy w komunikacie prasowym Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego.

Jednak, aby dobrze przygotować się do certyfikacji swojego warsztatu i sprawdzić na czym to polega, warto wziąć udział w szkoleniu. Poprawa kwalifikacji pracowników warsztatów i zwiększenie wiedzy o poprawnym serwisowaniu opon leżą u podstaw projektu PZPO.

Na szkoleniu dowiedzieć się można będzie jak wygląda badanie certyfikacyjne, jak się do niego przygotować i jak pomoże certyfikat w prowadzeniu najlepszego serwisu w okolicy. Poniżej znajduje się lista miejsc, w których odbędą się bezpłatne szkolenia. Zachęcamy do udziału. 

Czytaj także:
Ruszyły zgłoszenia do certyfikacji serwisów oponiarskich

 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony