ReklamaB1 ŚO Yokohama 15.09-31.10 Mirek

Ogumienie

ponad rok temu  20.07.2021, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Opony powstały dla super-sportowego samochodu Huracán STO. Bridgestone Potenza Race zapewniają doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni, znakomite czasy okrążeń i długotrwałe osiągi na torze.

Bridgestone został wybrany na wyłącznego dostawcę opon na pierwszy montaż dla nowego Lamborghini Huracán STO. Stworzony przez luksusowego włoskiego producenta samochód posiada homologację drogową super-sportowego samochodu. Poza opracowanymi na indywidualne zamówienie oponami Bridgestone Potenza Sport, teraz Lamborghini Huracán STO może być wyposażony również w torowe opony z homologacją drogową (semi-slick) Bridgestone Potenza Race. Ten dedykowany bieżnik oferuje doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni, zapewniając doskonałe czasy okrążeń oraz niezawodne pokonywanie zakrętów, hamowanie i prowadzenie na torze, jak i poza nim.

Bazując na długiej historii firmy Bridgestone w wyścigach Formuły 1 i pojazdach wyczynowych, hipersportowa opona Potenza Race klasy premium została po raz pierwszy dostosowana do konkretnego samochodu – Lamborghini Huracán STO. Podczas opracowywania opony Bridgestone Potenza Race wykorzystano przełomowe technologie w zakresie wirtualnego modelowania i symulacji opon, które umożliwiły opracowanie i przetestowanie cyfrowego odpowiednika opony. Dowiedziono, że wirtualne opracowywanie opon przez Bridgestone może skrócić czas tworzenia produktu o 50%.

Tagi: Bridgestone,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony