Ogumienie

miesiąc temu  15.09.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

KENDA ogłosiła, że w Europejskim Centrum Technicznym tego producenta zatrudnieni zostali dwaj doświadczeni eksperci. Michael Eckert dołącza do zespołu jako starszy kierownik sprzedaży, a Engin Ünal jako starszy inżynier.

Michael Eckert ma duże doświadczenie w sprzedaży i wnosi ponad 25 lat doświadczenia w pracy z największymi firmami oponiarskimi. - Przez wiele lat pracowałem w europejskim przemyśle oponiarskim i zbudowałem silne relacje, doświadczenie w sprzedaży, rozwoju produktu i promocji marki. Z niecierpliwością czekam więc na możliwość przekazania mojej wiedzy i doświadczenia zespołowi KENDA – mówi Eckert. - Naszym celem jest zwiększenie udziału rynkowego KENDA w Europie, podniesienie marki na nowy poziom, poszerzenie bazy klientów i wprowadzenie zróżnicowanej oferty do naszej sieci dealerskiej. Jest to ekscytujący czas dla firmy i cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć.

Engin Ünal dołącza do zespołu centrum technicznego, gdzie będzie zajmował się symulacjami komputerowymi, które wcześniej świadczył m.in. dla ZF, Korean Aerospace Industries czy Ferchau Engineering.
- Jestem bardzo podekscytowany, że mogę wnieść moje doświadczenie i umiejętności do KENDA - mówi Engin. - Jest to silna i ambitna firma, z różnorodnym portfolio, z którą mam przyjemność współpracować, opracowując innowacyjne rozwiązania dla wyzwań stojących przed europejskimi kierowcami.

Witając obu nowych pracowników na pokładzie, Jimmy Yang, dyrektor zarządzający Kenda Europe, mówił: - Cieszymy się, że ci dwaj silni gracze dołączyli do rodziny KENDA. W ramach naszego planu dalszego rozwoju na rynku europejskim, to rozszerzenie naszego zespołu jeszcze bardziej wzmacnia nasze zaangażowanie w regionie, naszych dystrybutorów i naszych partnerów handlowych. Witam Michaela i Engina i jestem pewien, że osiągną wspaniałe wyniki.

Tagi: Kenda

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony