Ogumienie

Felgi

miesiąc temu  30.06.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

15 czerwca odbyło się coroczne Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Felg Aluminiowych i Stalowych. Było ono dość ważne, a to z racji tego, że po trzech latach działalności stowarzyszenia przyszedł zgodnie ze statutem czas na wybór jego nowych władz.

Na kolejną trzyletnią kadencję zarządu stowarzyszenia zostali wybrani: Grzegorz Krzyżanowski, pełniący obowiązki prezesa zarządu, oraz Andrzej Kurek, pełniący obowiązki członka zarządu. W tej kadencji zarząd będzie pełnił swoje obowiązki w składzie dwuosobowym. Rezygnację z  pracy w zarządzie złożył Ryszard Dudanowicz, któremu serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i którego trzymamy za słowo, że pomimo wycofania swojej kandydatury dalej będzie aktywnie uczestniczył w naszych bieżących pracach i spotkaniach. Na kolejną trzyletnią kadencję w komisji rewizyjnej zostali wybrani: Maciej Dejewski – przewodniczący, Marek Ciechoński i Bartłomiej Baracz – członkowie.

Przed stowarzyszeniem stoi szereg nowych wyzwań, związanych z realizacją statutowych celów. Zdajemy sobie sprawę, że działanie „przy okazji” naszej normalnej codziennej pracy jest trudne, ale podjęliśmy się tego, mamy determinację i chcemy zmieniać to co według nas jest niewłaściwe. A spraw i tematów, które są w kręgu naszych zainteresowań, jest bardzo dużo. Począwszy od poprawy bezpieczeństwa nas wszystkich, codziennych użytkowników dróg, a skończywszy na kwestiach związanych z jednakowym traktowaniem wszystkich producentów i importerów produktów, które są przedmiotem naszej troski. Naszym najważniejszym tematem w tym roku powinno być doprowadzenie do zmiany przepisów dopuszczających felgi zarówno aluminiowe, jak i stalowe do obrotu handlowego oraz do ich użytkowania w pojazdach na drogach. Mamy szereg pomysłów, jak to zrobić, ale wolelibyśmy przedstawić czytelnikom „Świata Opon” już dokonane fakty, a nie plany. Na pewno będziemy informować o postępie prac na bieżąco.

Grzegorz Krzyżanowski
prezes zarządu stowarzyszenia

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony