ReklamaB1 ŚO Yokohama 15.09-31.10 Mirek

Ogumienie

Inne

ponad rok temu  14.07.2021, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Światowy lider w produkcji urządzeń do wytwarzania i czyszczenia suchym lodem przedstawia Cold Jet Connect, nowy sposób komunikacji z klientem.

Cold Jet ogłosił debiut platformy obsługi klienta i wsparcia technicznego. Innowacyjne rozwiązanie oferuje zdalną pomoc techniczną, wirtualne naprawy z pomocą eksperta oraz analizę pracy maszyn. Najnowsza propozycja gwarantuje zdalne monitorowanie i gromadzenie danych w celu usprawnienia operacyjnego działania, a wszystko po to, aby zwiększyć wydajność i rentowność zakładu. Platforma Cold Jet Connect oferuje szybki dostęp do dokumentacji maszyny z dowolnego smartfona, tabletu lub komputera.

Cold Jet Connect to roczna usługa abonamentowa oferująca nowym oraz obecnym klientom trzy poziomy subskrypcji, w celu jak najlepszego dopasowania do ich unikalnych potrzeb: Connect, Connect Professional i Connect Enterprise. Podstawowa subskrypcja Cold Jet Connect jest dołączana podczas zakupu wszystkich nowych maszyn oraz jest rozszerzana na obecnych klientów. Operatorzy mogą po prostu zeskanować kod QR na swojej maszynie, aby uzyskać szybki dostęp do dokumentacji maszyny, instrukcji obsługi, serwisu, filmów szkoleniowych oraz katalogów części i akcesoriów. Technologia suchego lodu jest wykorzystywana przez przemysł oponiarski. To sposób na utrzymanie maksymalnej wydajności pras formierskich. Rozwiązanie to stanowi remedium na gromadzenie się utwardzonego materiału i środków antyadhezyjnych, co powoduje zalepianie form, skazy i inne niepożądane wypływy.

Tagi: Cold Jet,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony