ReklamaB1 ŚO - agristarII 09.02-09.03 Mirek

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

2 miesiące temu  11.12.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 2

Dzięki całorocznej oponie do samochodów osobowych Kinergy 4S 2, która jest również dostępna w wersji dla SUV-ów, jako Kinergy 4S 2 X, producent opon premium Hankook oferuje produkt klientom, którzy chcą uniknąć wymiany opon dwa razy w roku, a jednocześnie oczekują bezpiecznej jazdy przez cały rok.

Redakcja niemieckiego magazynu motoryzacyjnego Auto Bild Allrad wytypowała oponę Hankook Kinergy 4S 2 jako tegorocznego zwycięzcę testu opon całorocznych, komentując: „Wszechstronny talent o doskonałych właściwościach jezdnych w każdych warunkach pogodowych, dynamicznej charakterystyce prowadzenia, harmonijnym kierowaniu oraz krótkiej drodze hamowania na śniegu i na mokrej nawierzchni".

Rzeźba bieżnika w kształcie litery V oraz ultranowoczesna mieszanka bieżnika, zawierająca składniki pochodzące z naturalnych olejów, również zwyciężyły w testach siostrzanego magazynu Auto Bild. „Przekonujące właściwości jezdne na mokrych drogach, dobre właściwości na śniegu, krótka droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni, bardzo dobre rezerwy w przypadku poślizgu wodnego" – to wniosek redakcji, która przyznała oponie Hankook Kinergy 4S 2 ogólną ocenę „Dobra". Eksperci z internetowego czasopisma Tyre Reviews opisali rzeźbę bieżnika Hankook przeznaczoną do każdych warunków pogodowych jako „wysoce zalecaną", a także potwierdzili jej bardzo wyważone właściwości. Opona ta przekonała również redaktorów testów brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego Auto Express, którzy polecili jej zakup swoim czytelnikom.

Wraz z modelem Kinergy 4S 2, producent opon najwyższej klasy, firma Hankook, opracowała wyspecjalizowany produkt wielosezonowy dla różnych warunków pogodowych i temperaturowych. Teraz piąta generacja opony Kinergy 4S 2 oferuje jeszcze bardziej zrównoważone i spójne osiągi. Opona jest skierowana przede wszystkim do kierowców dbających o jakość i koszty, którzy chcą się obejść bez wymiany opon co pół roku, lecz nadal oczekują zrównoważonych osiągów i bezpieczeństwa przez cały rok. Zwłaszcza w obliczu coraz bardziej zmiennych warunków pogodowych w Europie, a także dominującego użytkowania w bardziej zurbanizowanych warunkach, opona ta stanowi atrakcyjną alternatywę, zapewniającą całoroczną mobilność w zgodzie z prawem. Dzięki symbolowi płatka śniegu (3PMSF), który jest obowiązkowy dla opon zimowych w Europie od stycznia 2018 r., opona może być również użytkowana przez cały rok w krajach, w których opony zimowe wymagane są stale lub zależnie od sytuacji.

Tagi: Hankook,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony