Warto wiedzieć

20 dni temu  25.05.2021, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Nexen Tire rozpoczyna wiosenną kampanię reklamową na bilboardach. Czas jest oczywiście nieprzypadkowy - firma chce zwiększać świadomość kierowców w okresie sezonowej wymiany opon.

Od kwietnia do czerwca 2021 roku kierowcy będą mieli okazję zobaczyć duże billboardy Nexen Tire w 9 różnych lokalizacjach przy autostradach i w największych miastach w Polsce. Hasło przewodnie kampanii brzmi: Jakość. Osiągi. Technologia. 

- Poprzez tę kampanię i jej hasło przewodnie chcemy przekazać główne cechy naszych opon. Nexen regularnie osiąga dobre wyniki w prestiżowych testach opon, a dzięki nowemu zakładowi produkcyjnemu w Czechach ma najlepsze warunki, aby stać się silną marką na rynku europejskim i światowym - powiedział Piotr Łukaszewicz, kierownik sprzedaży Nexen Tire w Polsce. 

Nexen Tire udowadnia swoją silną pozycję również poprzez ciągłe poszerzanie portfolio opon na pierwsze wyposażenie. Ostatnio Nexen został zaakceptowany przez największych producentów samochodów VW i Audi jako dostawca OE do modeli VW Golf 8. generacji (N'blue S) oraz Audi A3 (N'fera Sport i dwa inne wzory).   

N'fera Sport firmy Nexen Tire to sportowa opona klasy premium w europejskim stylu, która może pochwalić się doskonałymi osiągami na mokrych i suchych nawierzchniach. Charakteryzuje się zwiększoną stabilnością podczas szybkiej jazdy i lepszymi właściwościami jezdnymi, a także maksymalną przyczepnością i siłą hamowania.

Z kolei N'Blue S to opona odpowiednia dla pojazdów ekologicznych i wyczynowych, która minimalizuje opór toczenia w odpowiedzi na zaostrzone europejskie przepisy dotyczące emisji CO2. Nexen Tire poprawił również poziom hałasu i efektywność paliwową opony N'Blue S zgodnie z europejskimi normami ochrony środowiska, zmniejszając jednocześnie hałas. Poprawiono odprowadzanie wody przy dużych prędkościach oraz siłę hamowania podczas deszczu w porównaniu do istniejących produktów w tej linii.

Tagi: Nexen, Nexen Tire,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony