ReklamaB1 ŚO - automechanika dubai 26.10-16.12 Mirek

Lakiernictwo i blacharstwo

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Prawo

ponad rok temu  22.11.2018, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Już za niespełna miesiąc odbędzie się coroczne spotkanie ludzi i firm związanych z szerokorozumianą likwidacją szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko – lakierniczych. Jak co roku, wydarzenie adresowane jest do właścicieli, osób zarządzających oraz pracowników serwisów blacharsko-lakierniczych i mechanicznych, zarówno autoryzowanych jak i nieautoryzowanych, towarzystw ubezpieczeniowych, rzeczoznawców i likwidatorów szkód.

XIII edycja Forum to różnorodność tematyczna z naciskiem na optymalizację funkcjonowania serwisu, w tym gotowe rozwiązania dla Państwa Firm. Nie zabraknie tematów z natury trudnych. Co ważne: również zagadnień nowych jak np. skuteczność biegłego sądowego; rzetelność i fachowość rzeczoznawców; prezentacji sieci warsztatowych. Podczas licznych paneli dyskusyjnych porozmawiamy o patologiach i nadużyciach w sektorze lakierniczym oraz napraw blacharsko-lakierniczych oraz o wrakach; jakości części; naprawach powypadkowych refundowanych z polis OC sprawcy przy zastosowaniu do naprawy części zgodnie z wolą poszkodowanego; kosztach obsługi umów współpracy (redukcja ilości doradców w serwisach) czy też o błędach popełnianych przez same serwisy w codziennej pracy, w tym w kontakcie i rozliczeniach z TU.

Dodatkowo, po raz pierwszy w tym roku konferencji towarzyszył będzie uroczysty, wieczorny bankiet m.in. w celu integracji środowiska serwisowego, w tym nieoficjalnych, kuluarowych rozmów.

Więcej informacji: www.forumubezpieczen.com

Pobierz formularz zgłoszeniowy
Program Forum

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony