Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

3 miesiące temu  18.10.2018, ~ Administrator   

Strona 1 z 2

Innowacyjny wzór bieżnika i zastosowanie nowej technologii mieszanek pozwalają flotom dalekobieżnym obniżyć całkowite koszty utrzymania dzięki najlepszej w klasie efektywności paliwowej - bez względu na przebieg.i - tak przedstawia swój nowy produkt Bridgestone. - Opony Ecopia H002 osiągają również znakomite wyniki na mokrej nawierzchniii i zapewniają wygodę przez cały rok, dzięki pełnej zgodności z europejskimi przepisami dla wyposażenia zimowego - mówią przedstawiciele producenta.

Paliwo, stanowiące 30% wszystkich wydatków, jest zdecydowanie największym kosztem operacyjnym dla flot dalekobieżnych.iii Co więcej, branża stoi dziś również w obliczu coraz większych wyzwań związanych z unijnymi przepisami dotyczącymi emisji CO2 oraz powtarzających się obaw o bezpieczeństwo ruchu drogowego, szczególnie przy złych warunkach pogodowych. Najnowsza generacja opon Ecopia została zaprojektowana z myślą o tego rodzaju codziennych wyzwaniach.

Nowa opona Ecopia H002 osiąga najlepszą w klasie efektywność paliwową dzięki kombinacji europejskich klas A-A-A w odniesieniu do osi kierowanej, napędzanej i osi naczepy. Dzięki zastosowaniu nowych opon Ecopia na osiach kierowanych, napędzanych i osi naczepy, przeciętna flota dalekobieżna mogłaby zaoszczędzić ponad 200 000 EUR rocznie na kosztach paliwa i zmniejszyć emisję CO2 o 546 ton rocznie.iv

Poza korzyściami w zakresie efektywności paliwowej, najnowsza generacja opon Ecopia została również zaprojektowana tak, aby umożliwić jazdę ciężarówkom i zapewnić bezpieczeństwo kierowcom w bardzo trudnych warunkach. Opony te oferują najlepszą w klasie przyczepność w deszczu, która przewyższa właściwości produktów wszystkich konkurentów, co zostało potwierdzone przez TÜV SÜD. Nowa Ecopia osiągnęła również znakomite wyniki dla przyczepności na mokrej nawierzchni, przy kombinacji europejskich klas B-B-B w odniesieniu do osi kierowanej, napędzanej i osi naczepy.v

Nowa generacja opon Ecopia jest również w pełni gotowa na zimę, jako jedyna opona dla flot dalekobieżnych z oznaczeniami 3PMSF i M+S dostępna na wszystkie osie pojazdu. Oznacza to, że asortyment ten jest zgodny ze wszystkimi przepisami dla wyposażenia zimowego obowiązującego w całej Europie, dzięki czemu floty mogą cieszyć się wygodą i spokojem przez cały rok.

Nowa generacja opon Ecopia posiada również certyfikat TÜV SÜD przyznany w kategorii jakości i bezpieczeństwa. Osiągnięcie to dotyczy opon na każdą oś: kierowaną, napędzaną i osie naczepy.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony