ReklamaB1 ŚO - automechanika 2024 Mirek

Ogumienie

Felgi

27 dni temu  21.06.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Oponeo.pl zajmuje się sprzedażą detaliczną części i akcesoriów (głównie opon) do pojazdów samochodowych. Oprócz opon, asortyment sprzedawanych produktów obejmuje także felgi aluminiowe. I to właśnie dla tych ostatnich produktów powstał ranking producentów.

Na zakup alufelg często decydują się osoby, które szukają sposobu, aby przy niewielkim nakładzie pracy odświeżyć wygląd swojego auta. W ofercie lidera internetowej sprzedaży opon w Polsce znajduje się ponad 5 tys. modeli opon i felg należących do segmentu premium, medium i budget. Całkiem niedawno firma przygotowała ranking producentów felg aluminiowych – to zestawienie najpopularniejszych i najlepiej ocenianych marek. Jaki producent felg cieszył się największym zaufaniem kierowców w 2023 roku?

Jak powstał ranking producentów felg aluminiowych?

Do stworzenia zestawienia wykorzystano opinie wystawiane przez klientów Oponeo.pl na temat felg od poszczególnych marek. Kierowcy w skali od 1 do 5 oceniali w nich aspekty takie jak jakość wykonania, wygląd oraz łatwość czyszczenia. Na podstawie przyznanych punktów wyłaniana jest ocena łączna. W rankingu zebrani zostali producenci, których produkty oceniło ponad 400 kierowców. Oceny wystawiane są w 5-stopniowej skali, gdzie 5 stanowi punktację najwyższą, a 1 najniższą. Oto 5 marek, których produkty uzyskały najwięcej recenzji i najlepszą ocenę średnią, wyliczoną z wszystkich felg (w nawiasach są uśrednione oceny): DEZENT (4,85); RIAL (4,65); ALUTEC (4,63); Ronal (4,58); ANZIO (4,52).

Fot. Oponeo.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony