Ogumienie

Opony

4 miesiące temu  15.07.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Strona 1 z 1

Triangle Tire, jeden z największych światowych producentów opon oraz Fintyre, lider w dystrybucji opon zastępczych i część ogólnopolskiej platformy „European Fintyre Distrybution” ogłosili porozumienie w sprawie wyłącznej dystrybucji asortymentu PCR na rynku włoskim. 

Triangle Tire Europe w ostatnich latach intensywnie pracowała nad modelem dystrybucji w całej Europie, wyznajączając jakościowo najlepszych partnerów w poszczególnych krajach. To procentowało jeżeli chodzi o całą markę, która stała się bardziej widoczna a jej świadomość wśród konsumentów wzrosła. 

Fintyre to kolejny etap tych działań. Partner jest jest powszechnie obecny na całym terytorium Włoch.

Ponadto Triangle Tire zaprezentowało niedawno szeroką gamę swoich produktów PCR takich jak All-season, 4x4 MT, HP design oraz SUV. Nowością jest zimowy, asymetryczny wzór UHP, który po raz pierwszy został zaprezentowany na targach Autopromotec w Bolonii. 

Odnowiona gama produktów, właściwa mieszanka działań marketingowych i komercyjnych, działania reklamowe w mediach branżowych i dożywotnia gwarancja konsumencka to atuty, które Fintyre i Triangle będą wdrażać w celu dalszego rozwoju sprzedaży na rynku włoskim. 

Jesteśmy przekonani, że umowa z Triangle, jedną z najatrakcyjniejszych marek na rynku europejskim, ze świetnym stosunkiem jakości do ceny, stanowi dla nas okazję do rozwoju w segmencie opon ekonomicznych - powiedział Domenico Gatti, dyrektor operacyjny Fintyre.

To pozwoli nam zapewnić ciągłość świetnej pracy wykonanej do tej pory we Włoszech w ciągu ostatnich 2 lat. Fintyre już się sprawdziło podczas wprowadzania marek ekskluzywnych na rynek włoski, więc jesteśmy przekonani, że i w tym przypadku partnertswo przyniesie nam wielkie osiągnięcia - dodał Roberto Pizzamiglio, dyrektor sprzedaży Triangle na Europę Południową. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony