ReklamaB1 ŚO - nexentire 02.02-02.03 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

3 miesiące temu  23.11.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

Roadhawk 2 ENLITEN oferuje najlepszą w swojej klasie przyczepność na mokrej nawierzchni, o 20 procent dłuższą żywotność niż poprzedniczka oraz redukcję oporu toczenia o ponad 10 procent, co optymalizuje zużycie paliwa. Najnowszy model będzie dostępny od stycznia 2024 roku w 19 dodatkowych rozmiarach względem poprzednika.

Firestone ogłasza wprowadzenie na rynek Roadhawk 2 ENLITEN, następcy swojej letniej opony osobowej, Roadhawk. Wyposażona w innowacyjną platformę technologiczną ENLITEN, najnowsza opona zapewnia najlepszą w swojej klasie przyczepność na mokrej nawierzchni, zwiększoną żywotność oraz poprawione zużycie paliwa w porównaniu z poprzednią generacją. Opona Firestone Roadhawk 2 ENLITEN jest również dostosowana do pojazdów elektrycznych.

Opona Firestone Roadhawk 2 ENLITEN ma klasę A na etykiecie UE w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni.

Ulepszona wydajność dla codziennych wyzwań

Duże natężenie ruchu, prędkości autostradowe i nagłe hamowanie – to nieodzowne elementy drogowej rzeczywistości. Dzięki nowej oponie Firestone Roadhawk 2 ENLITEN, kierowcy mogą mieć pewność, że niezależnie od warunków drogowych będą mieli kontrolę nad sytuacją.

Opona została opracowana z wykorzystaniem ENLITEN – kombinacji zaawansowanych technologii zapewniających maksymalne bezpieczeństwo, doskonałą wydajność i lepsze właściwości ekologiczne. W przypadku nowej opony Firestone, technologia ta łączy się z innowacyjną mieszanką NanoPro-Tech, o wysokiej zawartości krzemionki, która zwiększa wytrzymałość na ścieranie i dłuższą żywotność

Wynikiem tego jest opona o znacznie lepszej wydajności niż poprzednia generacja. Nowa opona oferuje najlepszą w swojej klasie przyczepność na mokrej nawierzchni, która otrzymała klasę A na etykiecie UE, a także o 20 procent dłuższą żywotność. Co więcej, redukcja oporu toczenia została zwiększona o 12 procent, co pozwala ograniczyć zużycie paliwa. Dzięki zastosowaniu technologii ENLITEN – opracowanej w rzymskim centrum badawczo-rozwojowym Bridgestone – opona jest również dostosowana do pojazdów elektrycznych

Zwiększona gama rozmiarów - 90% letniego segmentu środka

Najnowsza opona od Firestone będzie dostępna w Europie i na Bliskim Wschodzie od stycznia 2024 roku w rozmiarach od 17" do 21". Z 19 dodatkowymi rozmiarami w porównaniu z poprzednim modelem, Firestone Roadhawk 2 ENLITEN debiutuje z większym naciskiem na większe rozmiary opon i obejmuje 90 procent letniego segmentu środka. Rozmiary 16" będą dostępne od stycznia 2025 roku, co zwiększy całkowitą liczbę dostępnych rozmiarów do 112.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony