ReklamaB1 ŚO Geomax 10.03-10.04 Mirek

Ogumienie

Opony

Opony rolnicze

Warto wiedzieć

Premiery opon

6 miesięcy temu  15.09.2022, ~ Rafał Dobrowolski   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Ponad 200 dziennikarzy, a prócz reprezentantów prasy branżowej przedstawiciele marki z całej Europy - przez kilka dni (12-16.09, Holandia) producent opon rolniczych organizuje wydarzenia z cyklu Traxion 25, podczas których nadaża się okazja, by bliżej poznać osoby, które odpowiadają za projektowanie i walidację najnowszych propozycji rynkowych.

Nasza redakcja uczestniczyła w kilkudniowej imprezie w Holandii. Powód pierwszorzędny to jubileusz sztandarwej propozycji w branży rolniczej. Apollo Tire świętuje w tym roku 25-lecie technologii „Traxion” marki Vredestein i 75-lecie holenderskiej fabryki opon. Ale to nie jedyna okazja, by uchylić podwoje zakładu produkcyjnego i badawczo-rozwojowego w Enschede.

Zakrzywione lamele gwarantujące doskonałą trakcję w terenie - bieżnik Traxion od 25 lat sprawdza się w nowoczesnych ciągnikach rolniczych. To dziś portfolio takiego ogumienia marki Vredestein jak np.: VF Traxion Optimall, Traxion XXL, Traxion 65, Traxion 70 i Traxion 85. A teraz ów sprawdzony bieżnik ma stanowić o atrakcyjności kolejnej propozycji rynkowej.

Endurion Trailer i VF Flotation Optimall

Podczas spotkania z dziennikarzami zaprezentowano dwie nowości. Tym razem opony do przyczep rolniczych.
Opona Endurion Trailer charakteryzuje się kierunkowym wzorem bieżnika i wyjątkowymi, nierównoległymi i zakrzywionymi kostkami bieżnika, które zapewnić mają doskonałe właściwości samoczyszczące. Uwagę zwraca wzmocnienie opasania opony dedykowanej dla ciężkich przyczep rolniczych. Nowy model Endurion Trailer będzie dostępny od stycznia 2023 r. w następujących popularnych rozmiarach: 560/60 R 22.5 IMP TL 165D; 600/55 R 26.5 IMP TL 169D; 650/55 R 26.5 IMP TL 173D; 600/60 R 30.5 IMP TL 173D.

Model Flotation Optimall zapewnia równomierny rozkład obciążenia na powierzchni styku przy niskim ciśnieniu w oponie, co gwarantować ma doskonałą ochronę gleby. Kierunkowy wzór bieżnika wyróżniają nierównoległe, zakrzywione klocki skierowane na zewnątrz. Ten charakterystyczny kształt, sprawdzony w renomowanych oponach Traxion firmy Vredestein, gwarantuje doskonałe właściwości samoczyszczące na wszystkich rodzajach gleby. Nowa opona Flotation Optimall będzie dostępna od wiosny 2023 r. w co najmniej 7 rozmiarach.

Fot. R. Dobrowolski

GALERIA ZDJĘĆ

Firma Vredestein Tyres gości w Holandii
Firma Vredestein Tyres gości w Holandii
Firma Vredestein Tyres gości w Holandii
Firma Vredestein Tyres gości w Holandii

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony