ReklamaB1 ŚO - yokohama 29.03-30.04 Mirek

Ogumienie

Opony

Opony rolnicze

miesiąc temu  02.03.2021, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Michelin wprowadza dwa nowe rozmiary swoich całorocznych opon rolniczych MICHELIN CrossGrip o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Gama przeznaczona jest do koparko-ładowarek, ładowarek burtowych, ładowarek teleskopowych i małych traktorów.

Oferta wielofunkcyjnych opon rolniczych MICHELIN CrossGrip o całorocznym zastosowaniu została rozszerzona o dwa nowe rozmiary – 440/80 R 34 oraz 480/80 R 34. Opony przeznaczone są do użytku na zróżnicowanych nawierzchniach: trawiastych, poboczach, sypkim podłożu, a nawet na śniegu i lodzie. Cała gama licząca obecnie 12 rozmiarów jest dostępna zarówno na rynku wyposażenia oryginalnego, jak i wymiany. 

Wprowadzenie nowych wersji opony jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników poszukujących tych kluczowych rozmiarów w ofercie gamy MICHELIN CrossGrip, która cieszy się popularnością od momentu jej wprowadzenia na rynek w 2018 roku. Oferuje ona wysoką nośność, a dzięki specjalnej mieszance gumy nadaje się do użytku przez cały rok. 

Bezkierunkowy wzór bieżnika MICHELIN CrossGrip zapewnia kierowcy doskonałą precyzję podczas manewrowania, zarówno podczas poruszania się do przodu, jak i do tyłu, zaś rzeźba bieżnika z licznymi krawędziami zapewnia doskonałą przyczepność. Asymetryczne klocki boczne pomagają poprawić stabilność jazdy w warunkach zimowych, gdy utrzymanie dobrej trakcji jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa. Dodatkowo dzięki 196 klockom bieżnika opony zwiększają komfort kierowcy poprzez redukcję wibracji.

Gama MICHELIN CrossGrip posiada wzmocnienia zapewniające odporność na przebicia, a także umożliwiające kolcowanie do użytku na oblodzonych nawierzchniach. 

Tagi: Michelin,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony