ReklamaB1 ŚO - automechanika 2024 Mirek

Ogumienie

Transport

17 dni temu  06.06.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Ford Trucks Polska, zgodnie z obraną strategią rozwoju, otworzył kolejny autoryzowany punkt serwisowy, a także oddział handlowy w aglomeracji poznańskiej. Partnerem dealera została doświadczona firma Gibas Service Center, która swoją działalność prowadzi od 25 lat i cieszy się świetną opinią w branży.

Gibas Service Center jest firmą rodzinną, która początki swojej działalności miała w czerwcu 1999 roku w Wyszynkach k. Budzynia, a obecnie posiada osiem lokalizacji serwisowych oraz dwa serwisy współpracujące. Nieustannie rozwija działalność otwierając kolejne oddziały. Obecnie posiada autoryzacje serwisowe dla takich marek, jak: IVECO, MAN, MB Truck + Van, Fiat Professional oraz Ford Trucks.

Główną działalnością Gibas Service Center jest serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych różnych marek. Firma zajmuje się również produkcją własnych zabudów do pojazdów dostawczych i średnich, między innymi produkcją lawet, skrzyń otwartych, plandek, wywrotek i kontenerów, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Główny cel firmy to dostarczenie klientowi najlepszego gotowego produktu w maksymalnie krótkim czasie.

Ford Trucks Polska współpracę z Gibas Service Center rozpoczął ze względu na zbieżne cele obydwu firm, nowy obiekt w Swadzimu k/Poznania jest jeszcze w trakcie przebudowy, ale dobrze przeszkolona załoga, mocno zorientowana na obsługę Klienta, pozwoli Ford Trucks Polska na rozwój w północno-zachodniej części Wielkopolski. Umowa została podpisana na dwie lokalizacje – w Swadzimiu k/Poznania oraz w Pile, gdzie wielomarkowy serwis jest prowadzony z sukcesami od wielu lat.

Fot. Q-Service Truck

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony