Ogumienie

Opony

Warto wiedzieć

Wydarzenia

4 miesiące temu  08.10.2018, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Kolejne wyróżnienia dla zimowej opony Nexen - Winguard Sport 2 . Tym razem produkt otrzymał nagrodę „Good Design Award 2018” za walory estetyczne. To jedno z najważniejszych wyróżnień na świecie, obok Red Dot Design Award, iF Product Design Award (ten tytuł Winguard Sport 2 również otrzymał) oraz nagrodą IDEA Design Award.

Laureaci tego konkursu mogą przy materiałach promocyjnych używać specjalnego znaku „G”, potwierdzającego wysoką wartość projektową i użytkową danego produktu. Winguard Sport 2 to zimowa opona do samochodów wysokiej mocy. Zapewnia duże wrażenia z jazdy na śniegu, daje przyczepność i stabilność w zimowych warunkach. Gwarantować to mają specjalne nacięcia na bieżniku i zygzakowate rowki.

- Kolejna nagroda za projekt to potwierdzenie wysokiej jakości nie tylko względem wydajności produktu, ale też jego wyglądu – komentuje Kyung Woo Cheon, wiceprezes wykonawczy działu badań i rozwoju w firmie Nexen Tire.

Warto dodać, że opona zebrała pozytywne opinie w testach wydajnościowych przeprowadzonych przez Auto Bild, jeden z najbardziej prestiżowych czasopism motoryzacyjnych w Niemczech . Dziennikarze zwrócili uwagę na niski poziom hałasu, wysoką wydajność i dobre wyniki hamowania na śniegu oraz mokrej powierzchni. Ostateczna ocena „dobry” została również wsparta przez znaczek „Eco-Meister 2017” co oznacza bardzo dobrą jakość względem proponowanej ceny.

Tagi: Nexen,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony