ReklamaB1 ŚO Sailun 04.05-03.06 Mirek

Ogumienie

Serwis ogumienia

3 miesiące temu  09.02.2023, ~ Administrator   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 2

Profesjonalne i zdecydowane podejście do obsługi klientów, szybka reakcja na wezwania pomocy drogowej oraz skuteczne wykorzystanie ekosystemu Goodyeara - takimi cechami wyróżniają się laureaci nagrody TruckForce Service Awards za IV kwartał 2022 pochodzący z Niemiec, Włoch, Serbii i Wielkiej Brytanii. 

Goodyear przyznaje nagrody TruckForce Service Awards europejskim partnerom jako wyraz uznania za wyjątkową jakość usług i efektywność. Na liście laureatów, którzy otrzymali wyróżnienia w poprzednich kwartałach, są też serwisy TruckForce z Polski, m.in. Dr Felga, Skulski Serwis oraz firma Misztal.

- Rok 2022 to był fantastyczny czas dla sieci TruckForce - przez kolejne miesiące systematycznie rośliśmy w siłę. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, dokładając starań, aby wesprzeć tysiące klientów, którzy polegają na pomocy TruckForce. Gratulujemy zwycięzcom nagród za czwarty kwartał. W imieniu Goodyeara i wszystkich klientów TruckForce chciałbym podziękować naszym partnerom za ich wyjątkową pracę zespołową i zaangażowanie w całym 2022 roku - powiedział Adam Stanton, European Network & Service Manager w Goodyear Commercial.

Europejskie firmy nagrodzone za IV kwartał 2022 to: 

REIFENHAUS WESSELMANN GMBH & CO. KG to ważny partner TruckForce, który od ponad dziesięciu lat obsługuje klientów Goodyeara w Niemczech na imponującym poziomie. Każdego roku osiąga 100% wskaźnik wydajności, co czyni go jednym z najskuteczniejszych partnerów serwisowych. Kolejną miarą tego znakomitego wyniku jest liczba terminowych reakcji na wezwania ServiceLine24 i osiąganie wysokich poziomów kluczowych wskaźników wydajności opracowanych przez Goodyeara. 

MICHELE DIBENEDETTO & C. S.A.S. to włoski partner TruckForce, który zapewnia lokalnym klientom dostęp do produktów i usług Goodyeara. Za sprawą dużych nakładów inwestycyjnych był to pierwszy partner serwisowy we Włoszech, który został wyposażony w rozwiązanie Goodyear CheckPoint, czyli zamontowaną w nawierzchni metalową płytę najazdową, zawierającą zaawansowane kamery, lasery i czujniki, które odczytują informacje o oponie, gdy pojazd nad nią przejeżdża. Zaawansowana technologia predykcyjna interpretuje dane w ciągu kilku sekund, zapewniając dokładny pomiar ciśnienia w oponach, pozostałej głębokości bieżnika, obciążenia osi i całkowitej masy pojazdu.

GALERIA ZDJĘĆ

Goodyear docenia kolejne europejskie serwisy flotowe
Goodyear docenia kolejne europejskie serwisy flotowe
Goodyear docenia kolejne europejskie serwisy flotowe

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony