Ogumienie

Opony

3 miesiące temu  11.06.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Strona 1 z 1

Goodyear Tire & Rubber Company został zaliczony do prestiżowego grona światowych dostawców osiągających najlepsze wyniki. Amerykański koncern został nagrodzony przez The Ford Motor Company i General Motors za najwyższy poziom doskonałości w branży dostaw oryginalnego wyposażenia. 

Goodyear otrzymał nagrodę Ford's World Excellence Award jako światowy dostawca osiągający najlepsze wyniki. Laur został przyznany podczas 21. dorocznego konkursu Ford World Excellence Awards, odbywającego się w Dearborn w stanie Michigan. Nagrodę wręczyli HauThai-Tang, dyrektor ds. rozwoju i zakupów w firmie Ford oraz Linda Cash, wiceprezes ds. jakości i nowych modeli Ford. Amerykański koncern został uznany za dostawcę przewyższającego oczekiwania i osiągającego najwyższy poziom doskonałości w zakresie jakości, kosztów, wydajności i dostaw. 

„Coroczna nagroda World Excellence Awards przyznawana przez Forda jest wyrazem uznania dla najlepszych dostawców za wkład w nasz sukces", powiedział Thai-Tang. „Partnerzy tacy jak Goodyear odgrywają zasadniczą rolę w realizacji naszej wizji bycia najbardziej zaufaną firmą w sektorze mobilności.” 

Profesjonalizm koncernu Goodyear docenił też General Motors, przyznając firmie po raz drugi z rzędu nagrodę Dostawcy Roku GM. „Wyznaczamy naszym dostawcom wysokie standardy”, powiedział Steve Kiefer, wiceprezes GM ds. zakupów globalnych i łańcucha dostaw. „Goodyear osiągnął jeszcze więcej, dostarczając innowacje i jakość, które pomagają nam zyskiwać klientów na całe życie.” 

Laureaci nagrody Dostawcy Roku General Motors zostali wyłonieni przez globalny zespół kierowników ds. zakupów, inżynierii, jakości, produkcji i logistyki GM. Zwycięzcy zostali wybrani w oparciu o kryteria wydajności w zakresie zakupów produktów, globalnych zakupów i usług produkcyjnych, obsługi klienta i obsługi posprzedażnej oraz logistyki. 

„Doceniamy uznanie dla doskonałości, które towarzyszy tym cennym nagrodom" - powiedział Mike Dwyer, dyrektor Goodyear ds. klientów w Ameryce Północnej. „Goodyear ceni relacje z klientami z branży oryginalnego wyposażenia, takimi jak GM i Ford, ponieważ motywują nas do doskonalenia technologii i przenoszenia innowacji na wyższy poziom". 

Goodyear

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Firma zatrudnia 64 000 osób i wytwarza swoje produkty w 47 zakładach zlokalizowanych w 21 krajach na świecie. Posiada dwa Centra Innowacji w Akron (Stany Zjednoczone) i Colmar-Berg (Luksemburg), które dostarczają najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie produktów i usług, będących wyznacznikiem standardów i technologii w przemyśle. Więcej informacji na temat Goodyeara i produktów firmy znajduje się na stronie www.goodyear.com/corporate.  

W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A., która jest największym tego typu zakładem w Europie, zatrudniającym prawie 3 tys. osób

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony