ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Transport

Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  28.11.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

Za nami jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, które skupia wokół siebie ludzi ze świata biznesu, samorządu i nauki. IX edycja Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości odbyła się w listopadzie w Krakowie i zgromadziła ponad 2 tys. uczestników, a w 20 panelach wystąpiło aż 200 prelegentów.

Podczas konferencji Polska Agnecja Przedsiębiorczości przyznała przedsiębiorcom wyróżnienia w kilku kategoriach – Rzetelny Pracodawca, Ekostrateg, Polska Nagroda Innowacyjności, Lider Konkurencyjności, Bezpieczna Firma, Lider Spółdzielczości, Lider Rozwoju Regionalnego oraz Polska Nagroda Jakości. Ostatnie z wyróżnień, otrzymał międzynarodowy lider w dostarczaniu technologii dla transportu, Grupa Inelo. Nagrodę w imieniu spółki odebrała prezes, Magdalena Magnuszewska i wiceprezes zarządu, Marcin Siech.

Polska Nagroda Jakości jest przyznawana firmom, instytucjom i samorządom, działającym na polskim rynku za wysokie standardy zarządzania w swoim środowisku pracy oraz oferowanie produktów o najwyższej jakości. O otrzymaniu nagrody uznaniowo decyduje Kapituła, która składa się z przedstawiciela Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, redaktora naczelnego Forum Przedsiębiorczości, redaktora naczelnego Biznes Plus, Europarlamentarzystów, specjalistów ds. samorządów oraz ekspertów ds. pozyskiwania funduszy unijnych.

- IX Gala Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości odbyła się pod hasłem: „Rozwój, nowoczesność, przyszłość”. Taka idea jest również bliska Grupie Inelo. Bardzo cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni jako laureat Polskiej Nagrody Jakości 2022. Nagroda ta jest swego rodzaju świadectwem wysokiego poziomu oferowanych produktów i usług oraz tego, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez naszych Klientów - komentuje Magdalena Magnuszewska, Prezes Grupy Inelo.

Debata „Transport 2050 – wizje, plany, wyzwania”

Jeden z paneli dyskusyjnych został w pełni poświęcony branży TSL, a dokładnie aktualnym wyzwaniom polskich przewoźników i dalszym kierunkom rozwoju polskiego transportu. W końcu jest on jednym z najważniejszych gałęzi polskiej gospodarki. W debacie „Transport 2050 – wizje, plany, wyzwania” wzięła udział między innymi Magdalena Magnuszewska, Prezes Grupy Inelo,

- Podczas debaty poruszyliśmy wiele kluczowych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności transportowej w Polsce. Rozmawialiśmy między innymi o największych wyzwaniach i trudnościach, z którymi od dłuższego czasu zmaga się sektor TSL, czyli m.in. o konsekwencjach wprowadzenia pakietu mobilności, rosnących cenach paliw, niestabilności gospodarczej czy o braku rąk do pracy w polskim transporcie. Poruszyliśmy również niezwykle istotną tematykę związaną z kierunkiem rozwoju rynku transportowego w zakresie ekologicznych rozwiązań, biorąc pod uwagę wymagania Komisji Europejskiej, a w tym także metod poszukiwania nowych źródeł energii i rozbudowy infrastruktury polskich punktów ładowania pojazdów elektrycznych i uniezależnienia się od paliw kopalnych. Wnioski, jakie nasuwają się po tej dyskusji jasno wskazują, że przed sektorem transportowym kolejna rewolucja, tym razem ekologiczna - podsumowuje Magdalena Magnuszewska, Prezes Grupy Inelo.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony