Ogumienie

Warto wiedzieć

2 miesiące temu  10.02.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Hankook przedłuża do roku 2022 strategiczne partnerstwo z czołowym europejskim producentem przyczep do zastosowań handlowych. Spotkanie ws. wydłużenia umowy miało miejsce w Neu-Isenburg na początku stycznia 2020. Firma Schmitz Cargobull specjalizuje się w wytwarzaniu naczep do ciągników i innych pojazdów silnikowych oraz uważana jest za punkt odniesienia dla wydajnych rozwiązań transportowych, m.in. dzięki innowacyjnej ofercie produktów i usług.

Owocem tej pomyślnej współpracy była m.in. nagroda „partnerstwa strategicznego", którą producent naczep przekazał firmie Hankook w 2017 roku jako jedynemu dotychczas producentowi opon.

Firma Hankook jest stałym dostawcą opon na pierwsze wyposażenie dla licznych renomowanych producentów z branży motoryzacyjnej w Europie. Z uwagi na silny rozwój branży logistycznej w ostatnich latach, partnerstwa w handlu oponami dla pojazdów o zastosowaniu handlowym i naczep stają się coraz ważniejsze", przyznaje Sanghoon Lee, prezes Hankook Tire Europe. „Jako lider w branży, Schmitz Cargobull ma szczególnie wysokie oczekiwania, jeśli chodzi o osiągi, wydajność i zrównoważony rozwój, dlatego jesteśmy dumni, że nasze opony spełniają te wymagania w całości - dodaje Dietmar Olbrich, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży Hankook Reifen Deutschland.

Schmitz Cargobull AG z siedzibą w Horstmar w Niemczech jest liderem na europejskim rynku w segmencie pojazdów do zastosowań komercyjnych. Współpraca obejmująca oryginalny sprzęt Hankook do ciężarówek dla firmy Schmitz Cargobull będzie nadal koncentrować się na rynku europejskim i obecnie obejmuje dziewięć rozmiarów opon dla naczep (19,5 do 22,5 cala), w tym Mega-Trailer Dimension 455/40 R 22,5 z wydajnej serii e-cube Max. Wyjątkowo wydajna linia produktów e-cube Blue do międzynarodowego transportu samochodowego oraz seria Hankook SmartWork przeznaczona do maszyn budowlanych również wchodzą do użytku. Co więcej, na rynku pojawi się linia SmartFlex dla transportu regionalnego oraz opony zimowe SmartControl do ciężarówek.

Bieżniki specjalne przystosowane z myślą o docelowym przeznaczeniu, wyjątkowo sprawdzają się pod względem przebiegu i właściwości ekologicznych – co istotnie wpływa na redukcję kosztów przedsiębiorstwa transportowego. Najwyższej jakości opony Hankook są montowane w wielokrotnie nagradzanych naczepach Schmitz Cargobull do krajowego i międzynarodowego przewozu ciężkich ładunków po Europie. Wszystkie opony Hankook są dostarczane bezpośrednio do zakładów produkcyjnych Schmitz Cargobull.

Tagi: Hankook,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony