Ogumienie

miesiąc temu  21.02.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Aby ukierunkować przyszły rozwój produktów i postęp technologiczny w uporządkowany sposób, producent opon premium Hankook nawiązuje strategiczne partnerstwo z dostawcą usług technologii cyfrowych opartych w chmurze, takich jak sztuczna inteligencja i bazy danych – Amazon Web Services (AWS).

Współpraca opiera się na opracowaniu przez Hankook tak zwanego „systemu projektowania mieszanek" (VCD), który przewiduje właściwości materiałowe opon i wykorzystuje sztuczną inteligencję do określenia optymalnej mieszanki. Platforma AWS pozwoli Hankook nie tylko przechowywać dane uzyskane z systemu VCD, ale także przetwarzać i analizować je bardziej efektywnie.

Współpraca z AWS pozwoli firmie Hankook na dalsze kontynuowanie wdrażania naszej strategii technologicznej oraz wzmocnienie wysiłków - powiedział Soo Il Lee, dyrektor operacyjny w firmie Hankook Tire & Technology. - Wprowadzenie AWS do naszych procesów podkreśla zaangażowanie firmy Hankook w innowacje, w przyszłości wnosząc technologię do rdzenia naszej firmy będącej jedną z wiodących globalnych firm motoryzacyjnych.

AWS oferuje platformę do analizy dużych ilości danych, a także innowacyjne rozwiązania dla producentów, którzy chcą wejść w nowe obszary działalności. Dzięki partnerstwie z AWS firma Hankook będzie mogła aktywnie wykorzystywać cyfrowe zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak aplikacja do uczenia maszynowego „Amazon SageMaker", w celu dalszej optymalizacji rozwoju produktów. Amazon SageMaker to usługa oparta na sztucznej inteligencji, która umożliwia Hankook możliwość analizowania, przygotowywania i dostarczania odpowiednich danych w pełni zautomatyzowany sposób oraz podsumowywanie niezbędnych wniosków w formie prognozy lub działania.

W ramach swojej strategii, Hankook poczynił znaczne inwestycje w badania i rozwój oraz zobowiązał się do daleko idących inicjatyw strategicznych. Firma zapewnia innowacyjną technologię zorientowaną na przyszłość, wykorzystując swoją globalną sieć badawczo-rozwojową zbudowaną wokół swojego zaawansowanego technologicznie obiektu HANKOOK TECHNODOME. Umożliwi to firmie Hankook długoterminowe skoncentrowanie się na jakościowym rozwoju opon i zwiększeniu konkurencyjności.

Tagi: Hankook,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony