Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

4 miesiące temu  18.03.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Producent opon Hankook w 2019 roku zagości na wielu targach i wydarzeniach z branży pojazdów ciężarowych i autobusów. Hankook zaprezentuje swoją bogatą ofertę podczas Truck Grand Prix na torze Nürburgring, podczas Commercial Vehicle Show w Birmingham, a także na włoskich targach Autopromotec w Bolonii oraz targach Transport Logistic w Monachium. W sumie, producent opon planuje udział w 15 europejskich wydarzeniach poświęconych tematyce pojazdów ciężarowych i autobusów.

Podczas targów AutoZum w Austrii oraz Transpotec we Włoszech, które odbyły się na początku roku, zaprezentowano bieżniki do ciągników i naczep. 

Najważniejsze produkty, które w tym sezonie będzie prezentował producent to bieżniki do użytku na nawierzchniach typu on i off-road, będące uzupełnieniem linii opon Smart Work przeznaczonych na place budowy. Ponadto, po raz pierwszy zaprezentowany zostanie bieżnik Smart City AU04+ w rozmiarze 315/60 R 22,5, który może być stosowany w m.in. w autobusach zasilanych energią elektryczną.

Od ubiegłego roku poszerzyliśmy naszą ofertę opon do autobusów i pojazdów ciężarowych i z niecierpliwością czekamy aby zaprezentować naszym klientom najnowsze produkty i rozwiązania. W tym roku Hankook będzie obecny na licznych europejskich targach i wydarzeniach branżowych. Jako część zespołu Hankook,cieszymy się na spotkania z właścicielami flot czy dealerami, których mamy nadzieję na tych targach spotkać - powiedział Guy Heywood, dyrektor ds. Marketingu i Strategii segmentu opon ciężarowych i autobusowych w Europie.

Inne istotne targi branżowe na których pojawi się producent to odbywające się w maju Bus Expo w Budapeszcie, a także Transport Logistic w Monachium (4 - 7 czerwca) i targi Solutrans w Lyonie (19 - 23 listopada).

Kalendarz targów branżowych 2019

Commercial Vehicle Show w Birmingham, Anglia – 30 kwietnia - 2 maja 2019 r.

Bus Expo w Budapeszcie, Węgry – 8 maja 2019 r.

Autopromotec w Bolonii, Włochy – 22 –26 maja 2019 r.

Transport Logistic w Monachium, Niemcy – 4 –7 czerwca 2019 r.

Truck Grand Prix na Nürburgring, Niemcy – 19 – 21 lipca 2019 r.

Solutrans w Lyonie, Francja – 19 –23 listopada 2019 r.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony