Ogumienie

Opony

Opony osobowe

3 miesiące temu  15.05.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

FALKEN wyposażył fabrycznie w opony nową generację Porsche Macan, która będzie sprzedawana w Niemczech od października 2019 roku. Wersje  FALKEN AZENIS FK510 dla SUV-ów będą dostarczane w rozmiarach 235/60R18 i 255/55R18. Każda z opon ma symbol prędkości "W" (do 270 km/h) i indeks nośności 103 lub 105.  

Już od 2017 roku zwycięski czołowy model AZENIS FK510 jest również dostępny w wersji dla SUV. AZENIS FK510 SUV charakteryzuje się nową, innowacyjną konstrukcją osnowy podnoszącą precyzję kierowania, podczas gdy wyraźnie okrągły profil osnowy zwiększa elastyczność ścian bocznych. Te rozwiązania przekładają się na wysoki komfort jazdy i zrównoważone ogólne właściwości jezdne.

Porsche Macan to propozycja skierowana bardziej do kierowców sportowych. Wzór bieżnika ACP (Adaptive Constant Pressure) zwiększa skuteczność hamowania, stabilność kierunkową i dynamikę jazdy. Oprócz doskonałych właściwości hamowania na mokrej nawierzchni, SUV AZENIS FK510 wyróżnia się przede wszystkim długą żywotnością. - Dzięki konsekwentnemu stosowaniu wzorniczej technologii Nano 4D inżynierowie FALKEN opracowali pionierską mieszankę gumową do opon serii FK510, która nie tylko zapewnia maksymalną przyczepność, ale także lepszą odporność na ścieranie - informuje producent. 

Wprowadzając tę oponę, konsekwentnie kontynuowaliśmy strategię oferowania kompleksowego asortymentu w rosnących i dochodowych segmentach - mówi Christian Stolting, Key Account Manager OE w Falken Tyre Europe GmbH. - Przyznanie kontraktu na oryginalne wyposażenie dla Porsche Macan nie tylko potwierdza tę strategię, ale również mówi o jakości naszych opon. Wyposażenie Porsche w nasze opony jest dla nas czymś w rodzaju pasowania na rycerza!.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony