ReklamaB1 ŚO prinxtire 08.09-08.11 Piotr

Ogumienie

Serwis ogumienia

Inne

4 miesiące temu  26.05.2023, ~ Administrator   Czas czytania 4 minuty

Strona 1 z 3

Porządek w warsztacie to podstawa zachowania efektywności i bezpieczeństwa pracy. Kluczem do sukcesu staje się zatem odpowiednie przechowywanie, transport oraz łatwe wyszukiwanie narzędzi i potrzebnych akcesoriów. Tutaj do akcji wkracza modułowy system przechowywania PACKOUT od MILWAUKEE®, z którym zyskasz to wszystko i wiele więcej. Do zadań specjalnych polecamy również wyjątkowo wytrzymały stalowy system przechowywania.

Utrzymanie dobrej organizacji w warsztacie jest ważne z wielu powodów. Przede wszystkim to korzyść w postaci przejrzystości parku narzędziowego i szybki dostęp do wybranych materiałów, co zwiększa wygodę pracy mechaników. Więcej, w znaczący sposób eliminuje ryzyko niepotrzebnych przestojów i wielu niebezpiecznych sytuacji. Porządek wpływa wreszcie na dłuższą żywotność narzędzi – szczególnie tych wrażliwych na wilgoć i zanieczyszczenia.

PACKOUT: wielki potencjał do przechowywania

Przechowywanie narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i wszystkich potrzebnych akcesoriów jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko za sprawą modułowego systemu przechowywania PACKOUT od MILWAUKEE®, amerykańskiego lidera na rynku rozwiązań w dziedzinie wyposażenia warsztatów.

Ten wszechstronny system, zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalistów, ma ponad 100 możliwości konfiguracji. W jego skład wchodzą m.in. wózki, skrzynie, organizery, ramy i torby narzędziowe. Podstawowym elementem systemu PACKOUT™ jest SKRZYNIA PACKOUT1 o ładowności aż 113 kg. Wykonano ją z trwałych polimerów odpornych na uderzenia, a rogi wraz z zapięciami wzmocniono metalowymi okuciami. Dzięki kółkom o średnicy 9 skrzynia świetnie nadaje się do przemieszczania po każdej nawierzchni. Maksymalną ergonomię zapewnia ponadto regulowana rękojeść. Skrzynia PACKOUT™ doskonale sprawdza się także w trudnych warunkach na przykład na budowie. Rozwiązanie MILWAUKWEE® chroni znajdujące się w nim narzędzia m.in. przed deszczem i brudem (kategoria ochrony IP65), przez co sprawdzi się w nawet najbardziej wymagających sytuacjach.

W systemie do dyspozycji mamy również płaskie czterokołowe wózki transportowe (np. wózek PACKOUT o udźwigu 113 kg), na których możemy nadbudować kolejne elementy. Znajdziemy tam również wykonane z odpornych polimerów organizery PACKOUT o różnej wielkości i głębokości. Wyposażone są one w funkcjonalne kosze i przegródki ze specjalną pokrywą, która uniemożliwia przemieszczanie się zawartości podczas transportu. System łatwo wzbogacimy o dopasowane do naszych potrzeb szafki, półki i przegródki do skrzyń. Do pracy na laptopie, pisania, rysowania i lekkich prac polecamy również blat roboczy PACKOUT ze sklejki wodoodpornej o wymiarach 53 x 607 x 389 mm.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony