ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Warto wiedzieć

Wydarzenia

miesiąc temu  12.04.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Opony zamówione nieprawidłowo lub rezygnacja klienta? Wielu sprzedawców zna tę sytuację. Ponieważ koszty zwrotu w porównaniu do rzeczywistej wartości towaru są często bardzo wysokie, powstają nieopłacalne zapasy magazynowe. Platforma B2B ALZURA Tyre24 odpowiedziała na te potrzeby nową inicjatywą.

Platforma B2B wspiera handel dzięki funkcji sprzedaży opon na giełdzie. Sprzedawcy detaliczni mogą dzięki temu tanio redukować zapasy magazynowe. Dzięki funkcji giełdy sprzedawcy opon i warsztaty mogą szybko odsprzedawać na ALZURA Tyre24 swoje pozostałości zapasów opon do samochodów osobowych, motocykli, pojazdów dostawczych lub ciężarówek za niewielką opłatą transakcyjną. Klienci platformy mogą wystawiać błędne zamówienia i swoje stany magazynowe za pomocą funkcji giełdy na platformie B2B tak jak dostawcy i oferować je kolegom z branży w Polsce. W ten sposób nadwyżki można łatwo i tanio zredukować i uporządkować magazyn.

Jak to działa?

Aby wystawić opony, sprzedawca musi tylko w przejrzystym formularzu wpisać kod oraz producenta danej opony, kliknąć "Szukaj" i wybrać odpowiednią oponę wraz z odpowiednimi danymi, takimi jak indeks prędkości, indeks nośności itp. Na koniec wystarczy wpisać cenę i dostępną ilość, a opony są już online. Na liście dostawców na ALZURA Tyre24 artykuły z giełdy są podświetlane kolorem. Ustandaryzowane warunki dostawy wspierają prostą realizację sprzedaży.

Podana cena sprzedaży obowiązuje przez 14 dni. Możliwe jest przedłużenie o kolejne 14 dni w dowolnym momencie. Możliwa jest zmiana ceny, stanu magazynowego lub nawet usunięcie całej oferty w każdej chwili. Sposób płatności jest ustalany indywidualnie między sprzedawcą a kupującym (płatność na fakturę, przedpłata, PayPal lub SEPA).

Cechą szczególną giełdy na ALZURA Tyre24 jest funkcja "Odbioru osobistego". Gdy sprzedawca aktywuje tę funkcję, kupujący jest informowany przy wyborze opony, że sprzedawca oferuje również opcję odbioru osobistego jako metodę dostawy.

Dla wszystkich potencjalnych kupujących, którzy znajdują się w promieniu 20 kilometrów od podanego miejsca, sprzedawca jest oznaczany symbolem odbioru osobistego. Ponadto sprzedawca, który sprzedaje opony na giełdzie, jest wyświetlany w zakładce Express dla kupujących, którzy znajdują się w odległości maksymalnie 20 kilometrów.

Fot. ALZURA AG / ALZURA Tyre24

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony