Ogumienie

Serwis ogumienia

3 miesiące temu  28.04.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

We wszystkich lokalizacjach sieci Driver w Europie Pirelli stworzyło pakiet aktywności dla kierowców chcących przeprowadzić bezpieczny przegląd opon i pojazdów podczas pandemii Covid-19, przy jednoczesnym zachowaniu dystansu społecznego.

Pirelli zaleciło swoim dealerom przyjęcie specjalnych procedur przyjmowania klientów, organizacji pracy oraz higieny pomieszczeń. Przyjęte regulacje powstały w odniesieniu do ostatnich wskazań najważniejszych instytucji krajowych i międzynarodowych. Praca w specjalnych warunkach została objęta normami zgodnymi z najnowszymi środkami ochrony zdrowia.

Zastosowanie nowych platform cyfrowych pomaga zminimalizować bezpośredni kontakt między klientami a działem sprzedaży. Terminy wymiany opon i innych prac konserwacyjnych można rezerwować na stronie internetowej dealera, wybierając konkretną datę i czas usługi. Skutkuje to przebywaniem klientów w salonie jedynie w niezbędnym i minimalnym czasie.

Dzięki szybkiemu i łatwemu procesowi rezerwacji online, w prosty sposób można uniknąć oczekiwania w kolejce do punktu wymiany opon. Umożliwiają to rozłożone w czasie spotkania, zaprojektowane z uwzględnieniem okresów maksymalnego zapotrzebowania czasowego. Niektóre lokalizacje oferują na ten moment usługi odbioru i dostawy samochodów, a także dedykowane usługi postojowe, zgodnie z najnowszymi przepisami.

Dodatkowej analizie podlegają strategie handlowe, umożliwiające zachowanie dystansu społecznego przez klientów, którym przedstawiane są specjalne oferty i promocje. Europejskie punkty sieci Driver wdrażają środki odpowiadające specyficznym potrzebom każdego rynku lokalnego, takim jak reorganizacja przestrzeni publicznej w salonie, a także nowe usługi cyfrowe dla klientów i szkolenia dla personelu.

- Pandemia Covid-19 wpłynęła na każdą dziedzinę gospodarki i zmieniła zwykłą interakcję między sprzedawcami i klientami. Dlatego wspieramy naszą sieć dealerską Driver nowymi usługami cyfrowymi, a także innymi sposobami zaspokajamy potrzeby ich klientów. Jest to możliwe dzięki świeżemu spojrzeniu i nowym standardom higieny, które pozwolą kierowcom na wykonanie niezbędnej konserwacji samochodu w komfortowy i bezpieczny sposób - mówi Mattia Bussacchini, Senior Vice President of Commercial Operations w Pirelli.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony