ReklamaB1 ŚO - continental 27.05-27.06 Mirek

Marketing w warsztacie

Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  18.05.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Pod hasłem „Najlepsze zaczyna się od uśmiechu”, ruszyła kolejna odsłona działań reklamowych towarzyszących wprowadzeniu na polski rynek modelu Volkswagen ID. Buzz. Dzięki udostępnieniu swojej lokalizacji, możliwe jest odnalezienie drogi do najbliższego salonu, w którym zainteresowani mogą odbyć jazdę testową na oponach… Goodyear.

Ruszyła II fala kampanii reklamowej wprowadzającej na polski rynek model ID. Buzz. I już wiadomo, że to Goodyear dostarczy całą gamę opon do nowego modelu marki Volkswagen. Na fabrycznym wyposażeniu znajdą się opony w wariancie letnim, zimowym i całorocznym. Dostępne dla ID. Buzz modele to: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, UltraGrip Performance+ i Vector 4Seasons Gen-3.

Oponę Eagle F1 Asymmetric 5 wybrano ze względu na jej zachowanie w suchych i mokrych warunkach pogodowych oraz wysoki komfort jazdy. Jej skuteczność i wydajność na mokrej nawierzchni potwierdzają wyniki wielu testów. Eagle F1 Asymmetric 5 będzie dostępna na obręcze w rozmiarze 18 cali.

Z kolei Goodyear UltraGrip Performance+ zapewni pojazdowi optymalne osiągi na śniegu i lodzie, co potwierdza symbol 3PMSF na ścianie bocznej, przy zachowaniu wysokiego poziomu przyczepności na suchej nawierzchni. Jej inne zalety to krótka droga hamowania na śniegu, optymalne zużycie bieżnika i odporność na aquaplaning. Opona będzie dostępna na obręcze w rozmiarach 18- i 20-cali.

Kierowcy, którzy poszukują optymalnych osiągów w każdych warunkach pogodowych przez cały rok, będą mieć do dyspozycji oponę Goodyear Vector 4Seasons Gen-3. Będzie ona dostępna w rozmiarze 235/60R18 na przód i 255/55R18 na tył - wszystkie z symbolem alpejskim 3PMSF.

- Trzy zaproponowane przez nas modele spełniają wszystkie wymagania pojazdu ID. Buzz. Elektryfikacja jest kluczowym elementem strategii Goodyeara, mamy szeroki wybór opon o obniżonych oporach toczenia dostosowanych do wymagań i osiągów samochodów elektrycznych - powiedział Hans Vrijsen, dyrektor marketingu Goodyear ds. opon osobowych na wyposażenie fabryczne w regionie EMEA.

Fot. Volkswagen

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony