ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Wydarzenia

ponad rok temu  20.03.2023, ~ Administrator   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Nissan, Skywell, Honda, Renault, Dacia, Hyundai, czy pojazdy z Grupy Volkswagen – lista marek, jakie będzie można spotkać w tegorocznym salonie samochodowym na Poznań Motor Show systematycznie się wydłuża.

Tegoroczny salon samochodowy zostanie zlokalizowany w pawilonie nr 5. To największa lokalizacja dostępna na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Salon samochodowy od zawsze cieszył się największym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Spoglądając na listę marek obecnych podczas wydarzenia, śmiało można założyć, że nie inaczej będzie i tym razem.

Targi odbędą się w dniach 30. marca - 2. kwietnia. Bilety TUTAJ.

Aż 6 marek pojawi się w strefie Grupy Cichy – Zasada. Wśród nich znajdą się modele Audi, Seata, Cupry Skody, Volkswagena oraz Volkswagen Samochody Dostawcze.

Jednym z nich będzie ID. Buzz który swoją stylistyką nawiązuje do legendarnego "Bulika". Jest też wielofunkcyjnym i wszechstronnym autem – osiąga to między innymi dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu, który wynosi niewiele ponad 11 metrów. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w zaprojektowanym całkowicie od nowa wnętrzu, pasażerowie mają dużo miejsca na nogi. Siedzenia ID. Buzz dysponują wieloma możliwościami regulacji, a bagażnik za drugim rzędem siedzeń tego pięcioosobowego auta ma pojemność do 1121 litrów.

Podobnie jak przed rokiem sporą grupę pojazdów zabierze ze sobą Grupa Karlik. Do ogłoszonych już wcześniej marek motocyklowych (Honda, Kawasaki oraz MV Agusta) dołączą samochodowe – Dacia, Hyundai, Honda oraz Renault. Nowością w strefie ostatniej z marek będzie Austral. Przedstawiciel nowej generacji Mild Hybrid charakteryzuje się silnikiem benzynowym 1,3 l Turbo z bezpośrednim wtryskiem jest wyposażonym w filtr cząstek stałych. Układ mild hybrid 12 V, Oferując moc 140 KM (lub 160 KM) obejmuje alternatywny system rozruchu połączony z akumulatorem litowo-jonowym, który zapewnia regenerację energii podczas faz zwalniania.

Cztery modele zaprezentuje z kolei Dealer Nissan Wielkopolska. Wśród nich znajdą się X-Trail e-POWER, Qashqai e-POWER, ARIYA oraz Townstar EV.

Swoją obecność podczas Poznań Motor Show potwierdziła również marka Skywell. W pawilonie 5 zwiedzający spotkają w pełni elektryczny model ET5 w trzech zjawiskowych kolorach - Moon white, Starry sky gray, Polar star blue.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony