ReklamaB1 ŚO - automechanika 2024 Mirek

Ogumienie

Opony

miesiąc temu  13.06.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Santini Cycling przedstawia limitowaną kolekcję odzieży technicznej, która celebruje wspólną pasję do kolarstwa między dwiema włoskimi firmami, inspirowaną historią Pirelli Sport Club, założonego w Mediolanie w 1922 roku.

Santini Cycling, lider w produkcji odzieży kolarskiej, we współpracy z Pirelli Design, działem odpowiedzialnym za wysokiej jakości projekty i kooperacje, ogłasza wprowadzenie nowej kolekcji limitowanej dla rowerzystów. Cała kolekcja jest ekspozycją logo nowo zaprojektowanego dla Sport Club Pirelli, który został założony w 1922 roku w celu promowania dobrostanu pracowników poprzez aktywność fizyczną. Kolarstwo to dyscyplina bliska klubowi która, podkreśla długotrwałe związki Pirelli ze sportem. Warto zaznaczyć, że pierwsza opona Pirelli, „Tipo Milano” z 1894 roku, była przeznaczona dla rowerów. Historia Pirelli Sport Club jest również opisana na metce wszytej w koszulki z tej kolekcji.

Kolekcja składa się z dwóch koszulek kolarskich, pary szortów dostępnych w kolorze czarnym i białym, warstwy bazowej, kamizelki bez rękawów, kurtki wiatroodpornej oraz uzupełniających kolekcję akcesoriów, takich jak skarpetki, czapka i bidon. Dostępne jest także koszulka wykonana z miękkiego materiału z domieszką 95% bawełny i 5% lycry oraz bluza z okrągłym dekoltem, obie z subtelnymi silikonowymi logotypami Santini i Pirelli.

Fot. Santini Cycling

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony