ReklamaB1 ŚO - sailun 01.05-31.05 Mirek

nie przegap

Najważniejsze wiadomości

TARGI

Zagraniczne

ponad rok temu  03.03.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Jeden z największych na świecie organizatorów targów branżowych, by wspomnieć cykl imprez Automechanika, poparł wszystkie sankcje podjęte przez rząd federalny Niemiec i podjął decyzję o zawieszeniu imprez swojej spółki zależnej Messe Frankfurt RUS do odwołania.

Każdego roku Messe Frankfurt organizuje na całym świecie imprezy targowe, kongresy i imprezy kulturalne, służące jako miejsca umożliwiające nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych dla ponad 64 000 wystawców i około 3 mln odwiedzających. Messe Frankfurt posiada globalną sieć 29 filii, 5 oddziałów i 48 międzynarodowych przedstawicielstw handlowych. W najnowszym komunikacie prasowym czytamy, że rosyjska inwazja na Ukrainę stanowi bezprecedensowe zagrożenie dla pokojowego współistnienia w Europie i w związku z tym Zarząd spółki podjął decyzję o zawieszeniu działalności swej filii w Moskwie.

Rosyjska spółka zależna z siedzibą w Moskwie działa na rynku rosyjskim od 2002 roku. Od 2018 r. działa także na rzecz wystawców z Białorusi. Rokrocznie Messe Frankfurt RUS organizowało 16 stałych imprez targowych i seminariów. Od teraz aktywność filii jest zawieszona.

Fot. Messe Frankfurt

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony