ReklamaB1 ŚO prinxtire 08.09-08.11 Piotr

Ogumienie

Opony

Pozostałe opony

7 miesięcy temu  14.02.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Firma Mitas wprowadza na rynek bezdętkową wersję opony SW-07 SPEEDWAY, czyli jednej z najczęściej używanych opon w sporcie żużlowym. Została zaprojektowana do obręczy bezdętkowych i z myślą o najwyższym poziomie wyścigów żużlowych.

Zamocowana z tyłu tworzy idealną parę z SW-12 SPEEDWAY na przednim kole. Została opracowana we współpracy z wieloma czołowymi zawodnikami żużlowymi na świecie i jest oponą, która zwycięża wśród mistrzów żużla. Dzięki wzmocnionej ścianie bocznej, zoptymalizowanej rzeźbie bieżnika i specjalnej mieszance, opona zapewnia najlepszą przyczepność i prowadzenie na wszystkich rodzajach torów żużlowych. Właściwości nowej opony Mitas SW-07 SPEEDWAY są w pełni zgodne z przepisami Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM). Oznacza to, że można jej używać we wszystkich wyścigach i mistrzostwach objętych patronatem FIM.

- Premiera bezdętkowej opony Mitas SW-07 SPEEDWAY udowadnia, jak bardzo jesteśmy zaangażowani w nieustanny rozwój opon żużlowych zapewniających wysokie osiągi. Podczas testów blisko współpracowaliśmy z wieloma profesjonalnymi jeźdźcami, aby zyskać ich bezpośrednią opinię na temat cech użytkowych. Chcieliśmy stworzyć oponę spełniającą najwyższe standardy wyścigowe, do których przywykł każdy zawodnik. Sezon żużlowy już wkrótce i nie możemy się doczekać, gdy zawodnicy zaczną korzystać z naszych opon w nowej wersji - mówi Gustavo Pinto Teixeira, wiceprezes Działu Jednośladów w Trelleborg Wheel Systems.

Nowo opracowana opona bezdętkowa SW-07 SPEEDWAY zapewnia doskonałe przyspieszenie, wyjątkową przyczepność przez cały wyścig i świetne czasy okrążeń. Oponę można łatwo rozpoznać po dwóch pomarańczowych paskach na wzorze bieżnika.

Fot. Mitas

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony