Wydarzenia

Marketing w warsztacie

6 miesięcy temu  18.05.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Firma Mitas kontynuuje ekscytującą współpracę z marką Red Bull w organizacji ekstremalnego wyścigu enduro Erzbergrodeo i będzie wyłącznym dostawcą opon i serwisu na austriackiej trasie wyścigu.

Wydarzenie Red Bull Erzbergrodeo obejmuje ekscytującą konkurencję Mitas Rocket Ride, w której ponad 300 zawodników pokonuje ogromne wzniesienie. W przeszłości wydarzenie Red Bull Erzbergrodeo przyciągało najsławniejszych zawodników z całego świata. Firma Mitas od wielu lat angażuje się w rozwój i wspieranie ekstremalnej dyscypliny enduro i ma nadzieję, że będzie kontynuować tę pracę w nadchodzących latach.

- Współpraca o ponad dziesięcioletniej tradycji zbliża do siebie dwie marki, które podzielają pasję do ekstremalnych wyścigów enduro. Zapewniając Red Bull Erzbergrodeo nasze nieustanne wsparcie, udowadniamy lojalność i entuzjazm wobec ekstremalnej dyscypliny enduro - zapowiedział Gustavo Pinto Teixeira, wiceprezes działu opon do jednośladów i opon.

Organizatorzy podkreślają zaangażowanie firmy Mitas w jeden z najsłynniejszych i najtrudniejszych ekstremalnych wyścigów enduro.

- Red Bull Erzbergrodeo i Mitas ustanowiły silną relację w świecie ekstremalnych wyścigów enduro. Najwyższy poziom takich wyścigów wymaga maksymalnej determinacji zarówno od zawodników, jak i od producentów wysokiej jakości produktów - dodał Karl Katoch, główny twórca Red Bull Erzbergrodeo.

Fot. Mitas

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony