Ogumienie

miesiąc temu  21.06.2021, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Nasz tytuł prasowy może pochwalić się wyróżnieniem przyznanym redaktorowi Rafałowi Dobrowolskiemu podczas finału III edycji plebiscytu Trade Press Award 2021. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń ocenianych przez Kapitułę to właśnie on zwyciężył w kategorii Reportaż Roku za artykuł pt.: "Rolnik ruszył z kopyta? Kultura techniczna na podatnym gruncie". 

Obszerny materiał prasowy został opublikowany w Świecie Opon 2(36)2020. Sponsorem nagrody jest Unimetal Sp. z o.o. Wspomnijmy, że to nie pierwsza nagroda dla naszego redakcyjnego kolegi. Podczas finału pierwszej edycji plebiscytu Trade Press Award Rafał Dobrowolski otrzymał nagrodę w kategorii Aftermakret. 

Tegoroczne nagrody przyznano podczas uroczystej gali online (18 czerwiec br.). Podczas III edycji plebiscytu Trade Press Award 2021 uhonorowano tytułem Dziennikarza Roku Romana Popkiewicza - redaktora naczelnego magazynu „auto motor i sport”.

W kategorii Materiał audiowizualny zwyciężył Filip Buliński za materiał pt.: "Prosty sposób na kradzież "na walizkę". Sprawdzamy!", sponsorem nagrody jest Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k.; w kategorii Test roku – Mateusz Żuchowski za artykuł pt.: "Porsche 718 Cayman GT4 to samochód ostateczny na tor i na drogę", sponsorem jest Italcom Sp. z o.o..; w kategorii Diagnostyka i naprawy - Marcin Łobodziński za artykuł pt.: "Test amortyzatorów może błędnie podać negatywny wynik. To nie jest wina ani diagnostów, ani maszyn", sponsorem nagrody jest Texa Poland Sp. z o.o.;

Wyboru spośród nominowanych dziennikarzy w poszczególnych kategoriach dokonała kapituła plebiscytu w składzie: dr inż. Jan Filipczyk – Adiunkt w Katedrze Eksploatacji Pojazdów Samochodowych Politechniki Śląskiej, Tomasz Kobierski - Prezes Zarządu Grupy MTP, prof. dr hab. inż Jacek Pielecha Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej, dr inż. Rafał Sosnowski - Prezes Zarządu STMu – przewodniczący Kapituły, dr hab. inż. Marcin Ślęzak, prof. ITS - Dyrektor ITS.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony