ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Wydarzenia

23 dni temu  26.03.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 2

Południowokoreański producent opon przedstawia nową koncepcję współpracy ze swoimi reprezentantami. W pierwszym rzędzie ogłoszono nowy standard firmowy w zakresie organizacji i prowadzenia konferencji dealerskich pod nazwą „Nexen InnoForum”.

„Nexen InnoForum” to platforma umożliwiająca firmie NEXEN i jej partnerom prowadzenie dyskusji oraz podejmowanie wspólnych wysiłków mających na celu kształtowanie przyszłości.

To nowa strategia wewnętrznych relacji biznesowych, gdzie nacisk położony jest na wzajemne osiąganie wzrostu gospodarczego, ponieważ obie strony – koncern i dealerzy - dostosują swoje wizje i strategie. Jak wskazuje nazwa „Forum”, ta nowa formuła spotkań koncentruje się na wymianie innowacyjnych pomysłów oraz perspektyw rozwoju dla marki Premium wśród opon.

Nexen InnoForum to także zmodyfikowany Program Konferencji Dealerów, który odtąd opiera się na dwóch głównych elementach: zanurzeniu w zaawansowane technologie produkcyjne NEXEN i oferowaniu kompleksowej oferty. Uczestnicy będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska produkcji opon spełniających najwyższe standardy techniczne. Pierwszym sprawdzianem nowej formuły spotkań, było zwiedzanie najnowocześniejszej fabryki koncernu w Zatec, w Czechach (14 marca 2024 roku).

Smart Factory Tour

Program spotkania z dealerami przybyłymi z całej Europy skupiony był na pokazaniu najwyższych standardów technicznych w najbardziej zaawansowanym zakładzie NEXEN TIRE w Europie (EP). Oprowadzający po fabryce zaprezentowali procesy produkcyjne, które wyróżniają się wysokim stopniem automatyzacji. A też standardy konsekwentnej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Wycieczkę zwieńczył pokaz zawansowanych technologii, takich jak sztuczna inteligencja. Skądinąd od otwarcia obiektu rozpoczął się tu drugi etap ekspansji. W marcu 2021 roku z sukcesem wdrożono kolejne linie produkcyjne i oczekuje się, że do 2024 roku wzrosną moce produkcyjne z 5,5 mln do 11 mln opon r/r.

Ponadto program spotkania pozwolił dealerom firmy Nexen na bezpośrednią interakcję z szeroką gamą produktów NEXEN. Wszyscy mieli okazję odbycia jazd próbnych – i to nie byle jakich. Tor wyścigowy Autodrom Most w pobliżu miasta Most – pierwszy taki stały obiekt toru wyścigowego w Republice Czeskiej, oferuje coś specjalnego kierowcom. Opony można testować w ekstremalnych warunkach także na sąsiednim poligonie. Program jazd testowych obejmował przejazdy na odcinku suchym i mokrym, a też pokrytym śniegiem i lodem.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony