ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Wydarzenia

10 miesięcy temu  15.09.2023, ~ Administrator   Czas czytania 3 minuty

Fot. IAA

Strona 1 z 2

Słynne targi IAA MOBILITY w Monachium niezmiennie inspirują i fascynują. Dowód? Ponad pół miliona gości w tegorocznej edycji. Jest więcej imponujących liczb - 300 światowych premier i nowości, ponad 3700 akredytowanych dziennikarzy z 82 krajów. 92% gości ocenia IAA MOBILITY jako doskonałe lub dobre wydarzenie.

Targi odbyły się w dniach 5-10 września. - Tegoroczne targi IAA MOBILITY 2023 były znaczącym sukcesem i punktem odniesienia dla przyszłości mobilności. Niemiecki przemysł motoryzacyjny jest pewny siebie i zdeterminowany - jesteśmy gotowi na przyszłe wyzwania. Jesteśmy optymistami, że nasze innowacje wyznaczą globalne standardy. IAA MOBILITY jest sygnałem do zmian, pokazującym silną wolę i zdolność przemysłu motoryzacyjnego do bycia innowacyjnym, potrzebnym do przekształcenia tej transformacji we wspólny sukces - podają organizatorzy w oficjalnym podsumowaniu.Warto odnotować ogromne zainteresowanie ludzi przyszłością mobilności. Panuje przekonanie, że zrównoważone ekologicznie i cyfrowe samochody odegrają kluczową rolę. - Intensywny dialog i konstruktywne debaty z zainteresowanymi stronami ze świata polityki, społeczeństwa i biznesu w Open Space i na szczycie IAA mają kluczowe znaczenie dla osiągnięcia neutralnej dla klimatu mobilności. Obrazy nadawane z Monachium w ostatnich dniach pokazują nasze optymistyczne spojrzenie na przyszłość i misję niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego - z pasją ekscytować ludzi swoimi koncepcjami i rozwiązaniami - czytamy w raporcie IAA.

750 wystawców, ponad 300 światowych premier i ponad 3700 akredytowanych dziennikarzy, a wśród gości m.in. kanclerz Niemiec Olaf Scholz.

Średnio, co drugi wystawca pochodził z zagranicy. Wysoki poziom międzynarodowości był również widoczny wśród odwiedzających: prawie 30% z nich pochodziło z zagranicy, ze 109 krajów. Międzynarodowy zasięg wydarzenia wzrósł o 70% w porównaniu do IAA MOBILITY 2021.

- IAA MOBILITY przyciągnęło do Monachium największe firmy z sektora mobilności i technologii na całym świecie oraz wiele startupów. Ostatnie kilka dni, liczby i osobiste rozmowy dowodzą: IAA MOBILITY to międzynarodowa platforma międzybranżowa dla przyszłości mobilności. To, co dzieje się w Monachium, jest odbierane na całym świecie z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem. To dowodzi, że nasza koncepcja szczytu IAA i w Open Space idealnie pasuje do Monachium. Dziękuję również policji, straży pożarnej i zespołom ratowniczym, które zapewniły bezpieczeństwo IAA MOBILITY 2023 w Monachium. Prowadzimy owocne rozmowy z Messe München GmbH na temat IAA MOBILITY 2025 - podsumowuje Hildegard Müller, prezydent niemieckiego związku przemysłu motoryzacyjnego VDA.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony