ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

Wydarzenia

9 miesięcy temu  28.09.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Najnowsza propozycja zostanie wprowadzona na rynek jeszcze w tym miesiącu. EnduRace RA 2 to nowa konstrukcja bieżnika i mieszanki, która zapewnia znaczące korzyści w porównaniu z poprzednią generacją opony, w tym redukcję oporów toczenia o 10% i wzrost przebiegu o 5%.

Apollo Tyres wprowadziło na rynek drugą generację opony ciężarowej EnduRace RA 2 do transportu regionalnego. Nowy wzór bieżnika i ulepszone materiały zapewniają lepszą przyczepność i prowadzenie przez cały sezon, a także niższe opory toczenia i lepszą trwałość. Dostępna w rozmiarze 315/70 dla obręczy 22,5 cala, opona została kompleksowo przeprojektowana, aby zapewnić wzrost przebiegu średnio o 5%.

Opona EnduRace RA 2, która została opracowana i jest produkowana w Europie, charakteryzuje się nowym, kompaktowym wzorem bieżnika o szerszej powierzchni styku niż jej poprzedniczka. Zmieniona mieszanka jest bardziej odporna na ścieranie, a zmodyfikowana konstrukcja stopki i integracja materiału o niskiej histerezie w obszarze wysokiego obciążenia opony zapewniają ochronę przed deformacją pod obciążeniem.

W porównaniu z oponą RA pierwszej generacji nowa opona EnduRace RA 2 zapewnia o 10% niższe opory toczenia i o 1dB niższy średni hałas drogowy, oferując jednocześnie o 10% lepszą trakcję.

EnduRace RA 2 to najnowszy produkt wyposażony w "Invisible Groove Technology" Apollo Tyres, innowacyjny wzór rowków z blokami barkowymi "Multi-Edge", który zapewnia lepszą przyczepność, trakcję i trwałość przez cały okres użytkowania opony. Ułatwia również doskonałe prowadzenie na wielu trudnych nawierzchniach, takich jak śnieg, a możliwości opony w trudnych warunkach pogodowych zostały potwierdzone znakiem "płatka śniegu".

Fot. Apollo Tyres Ltd

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony