RONAL GROUP rozszerza swoją ofertę aftermarketową o długo oczekiwaną 16-calową wersję klasycznej, wieloczęściowej felgi motorsportowej RR10 RACING. Jej design zainteresuje posiadaczy pojazdów klasycznych i youngtimerach.
Rozmiar 7,5x16 cali jest już dostępny i stanowi odpowiedź na duże zapotrzebowanie ze strony dystrybutorów oraz środowiska pasjonatów. Zainspirowana designem RONAL R10 TURBO z lat 80., RR10 RACING ugruntowała swoją pozycję jako produkt motorsportowy o stylistyce retro.
- Krótko po wprowadzeniu na rynek stało się jasne, że wersja 16-calowa jest bardzo pożądana. Dzięki nowemu rozmiarowi możemy objąć szerszą gamę pojazdów i zapewnić dealerom dodatkowy argument sprzedażowy - mówi Mirco Herrmann, EVP Group Sales w RONAL GROUP.
Cechami charakterystycznymi są wachlarzowe ramiona wspierające chłodzenie hamulców oraz zamknięta konstrukcja sprzyjająca poprawie aerodynamiki. Felga posiada wieloczęściową budowę z rantem obrabianym diamentowo i jest skręcana śrubami tytanowymi. Opcjonalnie RR10 RACING może być wyposażona w oryginalne aplikacje centerlock RONAL (REV Centerlock) w kolorze czarnym, niebieskim lub czerwonym. Dekielki montuje się jak standardowe kapsle, bez ingerencji w konstrukcję felgi.
Fot. RONAL GROUP








Komentarze (0)