Ogumienie

2 miesiące temu  23.11.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Nowy wizerunek, nowa strategia marketingowa i nowe produkty w ofercie - w taki sposób duńska marka Nordexx zaznacza swoją obecność na światowym rynku oponiarskim.

- Chcemy zaoferować naszym dystrybutorom większe wsparcie i sprawić, by marka Nordexx była bardziej rozpoznawalną. Naszymi ambicjami w Grupie NDI jest silniejsza obecność na globalnym rynku opon - wyjaśnia kierownik ds. eksportu Nordexx, Admir Ramic. - Oprócz nowego wizerunku i silniejszego zaplecza marketingowego, dążymy również do dalszego rozwoju naszej oferty produktowej. Obecnie dysponujemy asortymentem opon letnich, zimowych i całorocznych, a także uważnie śledzimy rynek i nowe trendy, aby mieć pewność, że nasze nowości odpowiadają na bieżące potrzeby branży.

- Grupa NDI, która jest właścicielem marki Nordexx, jest największym dostawcą opon, felg i kół w regionie i istnieje od 1970 roku. Dlatego też firma Nordexx opiera się na wieloletnim doświadczeniu i know-how, a dystrybutorzy i partnerzy firmy Nordexx mają dostęp do działu eksportu, w którym pracują specjaliści mówiący w dziesięciu różnych językach - mówi Admir Ramic. - Skupiamy się bardziej na dostarczaniu rozwiązań, które są dostosowane do potrzeb naszych dystrybutorów, dzięki czemu otrzymują oni pakiet odpowiadający ich potrzebom na danym rynku. Zapewniając dobrą obsługę i doradztwo oraz bardziej wyróżniającą się i rozpoznawalną markę, wierzymy, że Nordexx może zaoferować jeszcze większą wartość dla naszych dystrybutorów i partnerów w przyszłości.

Tagi: Nordexx,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony