ReklamaB1 ŚO - continental 27.05-27.06 Mirek

Ogumienie

Opony

Opony przemysłowe

17 dni temu  06.06.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Yokohama-ATG (Y-ATG) poszerza ofertę opon klasy premium do wózków widłowych Galaxy MFS 101 SDS o nowe opony niebrudzące (NM). Opona ta, opracowana z myślą o nieskazitelnych i dobrze prezentujących się obszarach, zapewnia ochronę wrażliwych środowisk pracy, takich jak podłogi polerowane lub pokryte żywicą epoksydową.

Koncern poszerza gamę opon pełnym do ciężkich zastosowań, przeznaczoną dla branż o najwyższych wymaganiach w zakresie czystości. Początkowa oferta nowej opony Galaxy MFS 101 SDS NM obejmuje rozmiary 18X7-8, 6.00-9 i 23X10-12 i jest skierowana szczególnie do operatorów elektrycznych wózków widłowych używanych w pomieszczeniach w branżach wymagających maksymalnej czystości. Opona objęta jest 5-letnią gwarancją.

Dzięki wyższej wartości granicznej zużycia 60J, Galaxy MFS 101 SDS NM zapewnia długą żywotność opony. 3-stopniowa konstrukcja pozwala na pracę z dużą intensywnością, jednocześnie ograniczając gromadzenie się ciepła, i zapewnia komfort poprzez skuteczną amortyzację. Wzór bieżnika z ciągłym klockiem środkowym i rowkami na obwodzie zapewnia płynną jazdę i dobrą sterowność. Ponadto szeroki płaski profil i płaska ściana boczna zapewniają wysoką stabilność podczas wszelkiego rodzaju operacji wózkiem widłowym.

Fot. Yokohama-ATG

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony