ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Transport

27 dni temu  22.03.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Daniel Trzaskowski, prezes Carefleet, dołączył do zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Organizacja reprezentuje ok. 85% rynku pojazdów obsługiwanych w ramach wynajmu długoterminowego.

6 marca br. Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów wybrało nowe władze związku. Jednym z nowo powołanych członków zarządu PZWLP został Daniel Trzaskowski, prezes zarządu Carefleet. Daniel Trzaskowski to jeden z najbardziej doświadczonych managerów w polskim sektorze automotive. Z branżą motoryzacyjną, w szczególności serwisową i flotową, związany jest od 2001 roku. W latach 2014-2019 był członkiem zarządu PZWLP z ramienia Volkswagen Financial Services.

Funkcję prezesa zarządu Carefleet, Daniel Trzaskowski pełni od 10 miesięcy. Aktywnie działa również na polu naukowym: prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych „ Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością” na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, a w najbliższym czasie planuje wydanie swojej książki poruszającej tematykę zarządzania flotą.

- Z nadzieją patrzę na dalszy rozwój rynku flotowego w Polsce. Myślę, że spółce Carefleet, jak i wszystkim członkom PZWLP przyświecają podobne cele na przyszłość. Chcemy budować synergię wewnątrz sektora, stanowić mocny głos w debacie dotyczącej rynku CFM i skutecznie odpowiadać na nadchodzące wyzwania. Jestem przekonany, że będziemy zarówno korzystać z doświadczeń europejskiego rynku CFM, ale również tworzyć własne standardy, praktyki i rozwiązania dopasowane do potrzeb lokalnego rynku. Cieszę się, że jako członek zarządu PZWLP, będę mógł wykorzystać moją wiedzę oraz dotychczasowe doświadczenie przy tworzeniu nowych rozwiązań wspierających rozwój rynku usług flotowych w Polsce - komentuje Daniel Trzaskowski.

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) działa od 2005 roku. Organizacja skupia 20 firm, specjalizujących się w wynajmie i leasingu aut na polskim rynku flotowym. Członkowie PZWLP tworzą czołówkę głównych graczy w branży. Organizacja reprezentuje ok. 85% rynku pojazdów obsługiwanych w ramach wynajmu długoterminowego oraz należą do niej największe polskie i międzynarodowe firmy Rent a Car. PZWLP jest członkiem zbiorowym Związku Polskiego Leasingu oraz członkiem Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Carefleet jest członkiem PZWLP od 2005 roku. Spółka była jedną z firm założycielskich Związku.

Fot. PZWLP

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony